Gospodarka » Chemia

Dekoral Akrylit W Fashion Collection – Dotyk piękna

Dekoral Akrylit W Fashion Collection – Dotyk piękna
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli poszukujesz inspiracji w świecie mody. Jeśli dbasz o najdrobniejsze elementy swojego życia, pragnąc otaczać się niezwykłymi przedmiotami, poszukując najmodniejszych rozwiązań aranżacji wnętrz marka Dekoral Fashion jest dla Ciebie.

Dekoral Fashion pomaga stworzyć niepowtarzalną atmosferę inspirowaną najnowszymi trendami w modzie. Roztaczając nastój magii kolorów, jest synonimem modnej dekoracji, wielkiego świata barw i mody w naszych domach. Intensywne kolory farb Akrylit W Dekoral Fashion Collection rozbudzają wyobraźnię, inspirują do poszukiwania własnego stylu, sugerują odwagę w poszukiwaniu najbardziej odpowiadającego nam klimatu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kolor to ulotne wrażenie, gra światła, niezwykła materia... Aby wydobyć w pełni i utrwalić jego urok - trzeba nadać mu formy, zamknąć w pięknym kształcie, podkreślić strukturę, głębię.

Taką właśnie rolę pełnią tkaniny: miękkie welury, zwiewne szyfony, eleganckie tafty, dostojne żakardy... To one nadają kreacjom kształtu, wydobywają piękno koloru, a ich połączenia potęgują uczucie radości tworzenia. Szlachetne tkaniny, misterne koronki, miękkie dzianiny przywożone do pracowni Evy Minge z różnych zakątków świata - stały się inspiracją do powiększenia gamy kolorystycznej Akrylitu W Fashion Collection. Dotychczasowa kolorystyka Akrylitu W, została poszerzona o 10 nowych intensywnych kolorów wybranych przez Evę Minge.

Są w niej atłasy, koronki, tafty i żakardy w najmodniejszych, intensywnych kolorach. Za ich sprawą możesz stworzyć własne, niepowtarzalne „kreacje dla Twojego wnętrza". Koronkowy róż w połączeniu z Satynowym wrzosem otoczy Twoje wnętrze odrobiną romantyzmu i ukojenia. Karmelowy zamsz, Atłasowy brąz oraz Kawowy welur w połączeniu ze spokojem Szyfonowego beżu wprowadzą Cię w uczynią Twe wnętrze eleganckim i pełnym harmonii. Zestawienie Szyfonowy beż i Żakardowy amarant stworzą z naszego wnętrza namiastkę raju. Batystowy fiolet i Limonowa tafta to połączenie właściwe dla osób odważnych, lubiących ekstrawagancję. Muślinowa zieleń  w otoczeniu brązu i beżu będzie naturalnym ukojeniem w cieniu leśnych drzew.

Kolekcja Akrylitu W Dekoral Fashion to farby inspirowane najnowszymi trendami świata mody, dzięki którym każde wnętrze zyska niepowtarzalny styl. Twoje mieszkanie zasługuje na najwyższej klasy elegancję.

Podsumowanie najważniejszych cech i parametrów użytkowych farby Akrylit W:

 • Rodzaj farby: hypoalergiczna akrylowa farba lateksowa
 • Przeznaczenie: do wszystkich powierzchni - dekoracyjne malowanie ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń
 • Użytkowanie: bardzo wysoka odporność na zabrudzenia i szorowanie
 • Wykończenie: efekt matowy
 • Ilość kolorów gotowych: 26
 • Aplikacja:
  • Bardzo dobre krycie
  • Ilość warstw: 1-2
  • Czas schnięcia powłoki - 2 h
  • Nanoszenie drugiej warstwy - po 2 h
  • Sposób nanoszenia: pędzel, wałek lub natrysk. Rekomendowane narzędzia Dekoral Gold - wałek Perlon, wałek Microfibre
  • Wydajność przy jednej warstwie - do 14m2/l w zależności od chłonności podłoża i intensywności koloru
  • Rozcieńczalnik - woda
 • Pojemność opakowania: 2.5 L, 5 L
 • Cena: ok. 54 zł brutto/ opakowanie 2.5 L, ok 99 zł brutto/ opakowanie 5 L


Producent: PPG Industries
www.dekoral.pl

PPG Industries jest światowym liderem na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma powstała w 1883 roku. Zaopatruje klientów z branży przemysłowej, transportowej, budowlanej oraz klientów detalicznych. Siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu (USA). Firma działa obecnie w ponad 60 krajach świata. Wartość sprzedaży w 2009 roku wyniosła 12,2 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.ppg.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »