Dom » Nieruchomość

Dekpol rusza z nową inwestycją mieszkaniową w Gdyni

Dekpol S.A. zrealizuje nową inwestycję mieszkaniową w Trójmieście. Osiedle Na Fali, które powstanie w zacisznej części gdyńskiego Pogórza, bliskim sąsiedztwie plaży Mechelinki i Rewy, zaprojektowane zostało z myślą o młodych ludziach, ceniących wysoki komfort życia w dogodnej lokalizacji.

Nowa inwestycja Dekpol powstanie w północnej części Gdyni w dzielnicy Pogórze tuż przy granicy z Kosakowem. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą zarówno o młodych ludziach poszukujących swojego pierwszego M, jak i z myślą o rodzinach, poszukujących większego mieszkania.

Inwestycja położona jest w odległości zaledwie 5 minut pieszo od licznych lokali handlowo-usługowych. Niewiele więcej mieszkańcom zajmie spacer do przystanków komunikacji miejskiej, placówek zdrowia i przedszkoli. W kilka minut będzie można również dojechać autem do gdyńskiej galerii handlowej Szperk. Dojazd na plażę w Mechelinkach lub do Rewy zajmie zaledwie  kilkanaście minut. Zaciszna okolica oraz dobra komunikacja z pozostałą częścią Trójmiasta sprawia, że mieszkania w osiedlu Na Fali będą szczególnie pożądane wśród młodych osób, ceniących wygodę i możliwości pełni życia  w miejscu z łatwym dostępem do wszystkich atrakcji Trójmiasta.

Osiedle Na Fali to kompleks 5 budynków starannie wkomponowanych w architekturę zieleni, z miejscem na wypoczynek oraz przestronnym i bezpiecznym placem zabaw. W ramach inwestycji oferowane są mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe o powierzchni od 35 m2 do 92 m2 i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. W ofercie znajdują się również mieszkania dwupoziomowe.   Na osiedlu nie zabraknie również hali garażowej z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi oraz zaplanowano dodatkowe, naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkania w inwestycji dostępne są w programie „Mieszkanie dla Młodych”.

Osiedle mieszkaniowe Na Fali jest pierwszą inwestycją deweloperską spółki Dekpol realizowaną w Gdyni. „Gdynia to młode miasto, które szybko się rozwija i zyskuje nowych mieszkańców. Doskonała komunikacja z innymi ośrodkami Trójmiasta sprawia, że zarówno osoby pracujące jak i studiujące w innych częściach Trójmiasta coraz częściej właśnie tu decydują się na zakup własnego mieszkania” – komentuje Mariusz Tuchlin, Prezes Zarządu Dekpol S.A.

Sprzedaż mieszkań w inwestycji już ruszyła, jej deweloperem i generalnym wykonawcą jest Dekpol S.A., a termin oddania pierwszego obiektu do użytkowania zaplanowano na sierpień 2017 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »