Gospodarka » Maszyny

Dekpol zatwierdzonym dostawcą koncernu Caterpillar

Dekpol zatwierdzonym dostawcą koncernu Caterpillar
Zobacz więcej zdjęć »
Amerykański koncern Caterpillar przyznał firmie Dekpol S.A. status zatwierdzonego dostawcy stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych.


„Przyznanie przez koncern Caterpillar tytułu zatwierdzonego dostawcy stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych potwierdza bardzo wysoką jakość oferowanego przez nas osprzętu. Jednocześnie oznacza że spełniamy wszystkie wymagane normy. Zapewnia nam to możliwość dynamicznego i systematycznego wzrostu skali współpracy z tym partnerem biznesowym, a tym samym uzyskujemy potencjał do dynamicznego rozwoju całej firmy" - powiedział Andrzej Kuchtyk, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Produkcji w Dekpol S.A.

Caterpillar jest światowym liderem w produkcji maszyn budowlanych i kopalnianych, ale również silników wysokoprężnych, turbin przemysłowych i lokomotyw elektryczno-spalinowych.

„We wszystkich tych obszarach wykorzystywane są elementy stalowe. Dlatego jako sprawdzony partner mamy szansę na dalsze poszerzenie współpracy w przyszłości" - stwierdził Andrzej Kuchtyk.

Dekpol prowadzący działalność w zakresie generalnego wykonawstwa i budowy mieszkań od czterech lat dynamicznie rozwija również dział produkcji łyżek i osprzętu dla maszyn budowlanych. Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości wytwarzanych przez Dekpol wyrobów stalowych jest posiadanie certyfikatu SSAB „Hardox in my body". Obecnie Dekpol S.A. eksportuje łyżki koparkowe i osprzęty do maszyn budowlanych m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, www.dekpol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »