Gospodarka » Chemia

Designer Colour - ciesz się Colourem

Designer Colour - ciesz się Colourem
Zobacz więcej zdjęć »
Paleta kolorystyczna farby Designer Colour została poszerzona o 9 modnych barw. Designer Colour to jedyny produkt w ofercie marki Beckers dostępny w gotowych kolorach.

Stojąc przed próbnikiem barw z mieszalnika, czasami trudno jest poradzić sobie z ich komponowaniem. Onieśmiela liczba dostępnych kolorów i zadanie spójnego dobrania kilu czy kilkunastu z nich do naszego nowego domu czy mieszkania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Styliści marki Beckers ułatwili nam zadanie i opracowali kolekcję gotowych kolorów dla farby Designer Colour. Dla każdego coś dobrego! Cała gama zawiera obecnie 36 kolorów: zarówno tych pełnych energii, jak i wyciszonych i pastelowych. Nowe kolory w palecie to: pistachio, olive green, almond, satin blue, frappe, vivid pink, royal purple, stony grey i hot chocolate.

Teraz korzystając z zestawu gotowych barw Designer Colour, możemy w pełni skoncentrować się na wizji planowanego wnętrza, jego klimacie i stylu. Jednocześnie mamy pewność, że nawet jeśli zdecydujemy się na trzy różne kolory w jednym pomieszczeniu, będą one do siebie doskonale dobrane.
Designer Colour, poza atrakcyjną gamą barw, gwarantuje także doskonałą jakość wymalowań. Ta wodorozcieńczalna farba lateksowa jest bardzo wydajna, dobrze kryje malowane powierzchnie oraz szybko schnie tworząc zmywalne powłoki o matowym stopniu połysku. Produkt charakteryzuje się także wysoką trwałością koloru, więc pomalowane powierzchnie nie żółkną i nie odbarwiają się z biegiem czasu.

Metamorfozie uległo także opakowanie Designer Colour, które wyróżnia się teraz ergonomicznym kształtem i mieni gamą wielobarwnych paseczków - jest to znak rozpoznawczy produktów z rodziny Designer marki Beckers. Dodatkowo, na froncie puszki został umieszczony znacznik barwy, dzięki któremu odnalezienie danego koloru farby zajmuje tylko chwilę.

Co bardzo ważne, farba Designer Colour jest polecana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne (PTA). Rekomendację PTA potwierdza informacja na opakowaniu: Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i logotyp PTA.
Ponadto, Designer Colour jest przyjazny środowisku. Dzięki nowoczesnej recepturze, produkt zawiera poniżej 15 g/l Lotnych Związków Organicznych, czyli połowę mniej niż przewiduje dopuszczalna norma, obowiązująca od 2010 roku w Polsce i całej Unii Europejskiej.

www.beckers.pl

Atuty produktu:
paleta gotowych 36 barw
wysoka wydajność i siła krycia
odporność na zmywanie
łatwość aplikacji
ekologiczna receptura i rekomendacja PTA
                       Designer Colour
Stopień połysku mat
Kolorystyka        36 gotowych kolorów
Wydajność          do 16 m2 / l
Czas schnięcia     ok. 2 h
Opakowanie        2,5 l; 5 l
Cena                 54,36 zł / 2,5 l
Gdzie kupić?      http://www.beckers.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publink

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »