Firma » Bankowość

Designerska Platyna

Designerska Platyna
Zobacz więcej zdjęć »
mBank, za projekt graficzny karty Visa Platinum, zdobył nagrodę Rdzeń w plebiscycie Machina Design Awards 2008.

Karta kredytowa mBanku Visa Platinum otrzymała nagrodę Rdzeń w konkursie na najbardziej designerski produkt roku w kategorii usługi bankowe. Plebiscyt ten został zorganizowany po raz pierwszy przez Machina Design - magazyn poświecony sztuce projektowania użytkowego. W plebiscycie zostały wyłonione najciekawsze i najbardziej designerskie produkty, miejsca, obiekty.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W Warszawie 5 lutego br. odbyła się uroczysta Gala Machina Design Awards, podczas której zwycięzcy plebiscytu otrzymali statuetki Rdzeń.

mBank od początku swojej działalności stawia na ciekawe i wyjatkowe projekty kart płatniczych. Dlatego też niezmiernie cieszy nas, że layout karty Visa Platinum został doceniony przez prestiżowe, międzynarodowe gremium. Błękitna karta debetowa do eKONTA, z delfinem, zdobyła uznanie wśród polskich, czeskich i słowackich Klientów, podobnie karta kredytowa ze złotą rybką. Projektując kartę Visa Platinum mBanku chcieliśmy zachować to, co wyróżnia nasze karty, czyni je wyjątkowymi na rynku, a zarazem nadać jej charakter karty prestiżowej. W dyskusjach nad projektem duży udział miała mRada, czyli rada Klientów mBanku - mówi Tomasz Czudowski, Dyrektor Marketingu mBanku. W zakresie nowatorskich pomysłów na wzory kart kredytowych nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Już wkrótce w ofercie mBanku pojawią się kolejne karty płatnicze.­

Wyróżnikami karty kredytowej mBank Visa Platinum, obok ciekawego designu są:

  • niskie oprocentowanie - 12%,
  • najlepszy pakiet ubezpieczeń - zapewniający ochronę nawet po utracie karty,
  • wyjątkowy program rabatowy.

mBank, pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, oferuje Klientom dostęp do gamy usług bankowych, ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych oraz inwestycyjnych. Dążeniem mBanku jest stworzenie otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient będzie mógł swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze oferty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »