Dom » Wnętrza

Designerskie meble

Designerskie meble
Zobacz więcej zdjęć »
Polski rynek Gospodarczy, każdego roku coraz lepiej sobie radzi, obserwujemy, iż coraz więcej osób posiada coraz to większy majątek. Niejednokrotnie bogaci pragnął żyć w luksusie i posiadać takie rzeczy na które inni nie mogą sobie pozwolić.

Teoretycznie jest to jak najbardziej normalne dlatego na rynku można obserwować coraz to większa liczbę nowoczesnych, bardzo drogich przedmiotów, które są innowacyjne, których nie posiada praktycznie nikt inny.

Jedną z takich rzeczy, którą pragną posiadać bogatsze osoby są designerskie meble. Meble takie są zaprojektowane przez wybitnych projektantów, którzy tworząc projekt mebli biorą pod uwagę luksus, wygląd ale również jakość produktów z jakich wykonane są meble designerskie.

 

Wygląd takich mebli niejednokrotnie budzi podziw, gdyż w normalnych sklepach z meblami, ciężko zobaczyć chociażby podobne wzory. Właśnie taki jest cel projektantów, którzy chcą zaprojektować coś innowacyjnego, coś co jednocześnie wygląda prosto ale i luksusowo.

 

Nie należy się oszukiwać, koszt wykonania takich mebli nie jest aż tak duży, jak wskazywałaby cena, którą należy wydać za zakup takich designerskich mebli. Bardzo często materiały z których wykonane są produkty nie są o wiele droższe niż te standardowe, jednak cena którą widzimy w sklepach sprzedających designerskie meble jest kilkakrotnie wyższa on standardowego stolika, półki czy sofy.

 

Przykładowo bardzo prosty stolik, wykonany tylko z rurek malowanych proszkowo i blatu szklanego to koszt blisko 800 zł. W żadnym wypadku nie płacimy tutaj za materiały służące do wykonania stolika a tylko za innowacyjny wygląd. Popyt na takie innowacyjne designerskie meble nie jest duży, dlatego projektant wykonując dany projekt jak najbardziej jest świadomy, iż produkt ten zostanie sprzedany tylko w kilku egzemplarzach. To wszystko przekłada się na cenę.

 

Innym ciekawych produktem jaki możemy znaleźć w sklepach z meblami designerskimi jest kwadratowa kostka wykonana z drewna. Kostka ta jest niewielkich wymiarów ok 30 cm długości boków. Nawet ciężko zdefiniować przeznaczenie takiego drewnianego "dziwadła". Jednak cena jaką trzeba wydać za dwie takie kostki może budzić podziw. Jest to jedyne 900 zł.

 

Zdecydowanie na designerskie meble mogą pozwolić sobie tylko nie liczni, osoby, które nie mają nic wspólnego z oszczędzaniem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MEBLOSCENKA Marek Dziewanowski
http://mebloscenka.pl/

Komentarze (2)

 • avatar
  ~asieja 2016-07-14 16:13:24

  osobiście nie lubię dziwnych mebli, jestem tradycjonalistka i lubię meble klasyczne. Ostatnio tez takie nabyła w Agacie i świetnie się z nimi czuję. Pokój wygląda bardzo przytulnie w takim kolorze i designie.

 • avatar
  ~Averse 2016-01-19 12:20:23

  Dobry design nie osiąga koniecznie wybujałych cen to dogmat.
  http://pawlowskadesign.com/home-pl/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »