Firma » Biura

Deszcz nagród dla Konica Minolta

Firma Konica Minolta otrzymała na przełomie 2007 i 2008 roku 5 nagród poświadczających wysoką jakość i niezawodność oferowanych urządzeń. Wyróżnienia zostały przyznane przez dwa niezależne zespoły analityków: BLI i BERTL.

Buyers Laboratory Inc., jedno z najważniejszych laboratoriów testujących urządzenia biurowe, przyznało trzem modelom Konica Minolta nagrody „Pick of The Year”.

Ponadto zespół analityków BERTL uhonorował firmę Konica Minolta dwiema prestiżowymi nagrodami „Readers’ Choice”. Tytuł „Pick of The Year” otrzymały trzy systemy biurowe Konica Minolta z serii bizhub – C451, C550 i C650. BLI nagrodziło je za niezawodność oraz jakość. Specjaliści docenili także możliwości produkcyjne urządzeń oraz wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Wyróżnione modele to nowoczesne rozwiązania komunikacyjne zaprojektowane dla biur. Różnią się od siebie m.in. tempem pracy, co pozwala dobrać odpowiednie urządzenie do potrzeb firmy. Konica Minolta bizhub C451, C550 i C650 drukują, kopiują i skanują w kolorze, posiadają także wbudowany faks. Zarządzanie informacjami usprawniają skrzynki użytkowników zakładane na dysku twardym urządzeń. Umożliwia to przechowywanie, archiwizowanie i udostępnianie dokumentów oraz ich ponowne drukowanie.  Drugi zespół analityków - BERTL przyznał firmie Konica Minolta nagrody „Readers’ Choice” w kategoriach Color Range (nagroda platynowa) oraz Color Reliability (nagroda złota). Nagrody z serii „Readers’ Choice” są wynikiem niezależnych badań opinii tysięcy użytkowników z kilkudziesięciu krajów. Nagroda Color Range jest tym cenniejsza, że Konica Minolta otrzymała ją już po raz trzeci.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »