Dom » Budownictwo

Detal w pełnym blasku – kolekcja lamp punktowych STORE LED marki Nowodvorski Lighting

Oświetlenie nie zawsze musi grać we wnętrzu główną rolę, aby przyczynić się do podkreślenia jego uroku. Czasem nawet pełniąc funkcję drugoplanową w niespotykany sposób potrafi ożywić wystrój naszego domu.

Świetlne szlaki

Najnowsza kolekcja lamp punktowych STORE LED marki Nowodvorski Lighting to prosty sposób na zmianę oblicza naszego domu, bez konieczności dodatkowej rearanżacji. Wszystko to za sprawą w pełni ruchomych punktów świetlnych, które dzięki mocowaniu na specjalnych listwach mogą efektownie wyeksponować dowolny element wystroju. W skład kolekcji STORE LED wchodzą trzy elementy o różnej wielkości, które wyposażono w technologię LED, znaną z niskiego zapotrzebowania na energię oraz długiej żywotności ledów. W zależności od tego, na jak intensywnym oświetleniu nam zależy, możemy zdecydować się na model o dwunastu, siedmiu, bądź pięciu ledach. Linia STORE LED marki Nowodvorski Lighting umożliwia ponadto lokowanie punktów świetlnych tak w linii prostej, jak i pod kątem dziewięćdziesięciu stopni. Wybierając dowolny spośród dwóch łączników do listew (Conector Straight, Conector 90 Degree), stworzymy jednoliniową, bądź bardziej przestrzenną instalację świetlną. Kolekcja STORE LED marki Nowodvorski Lighting może służyć zarówno do równomiernego oświetlenie całego pomieszczania, jak i jedynie do podkreślenia niektórych jego detali, takich jak dzieła sztuki, nietuzinkowe elementy dekoracyjne, czy przykuwające wzrok kompozycje roślinne.

Z kolekcją STORE LED marki Nowodvorski Lighting możemy dowolnie przekształcać atmosferę panującą we wnętrzach naszego domu, wypełniając je w całości światłem lub jedynie kierując oświetlenie na najciekawsze elementy wystroju.

 

 

 Kolekcja STORE LED marki Nowodvorski Lighting:

STORE LED 12

Wysokość: 17,5 cm

Średnica: 10 cm

Cena detaliczna: 142,68 zł brutto

 

STORE LED 7

Wysokość: 13 cm

Średnica: 7,5 cm

Cena detaliczna: 94,71 zł brutto

 

STORE LED 5

Wysokość: 13 cm

Średnica: 7,5 cm

Cena detaliczna: 83,64 zł brutto

 

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com nowodvorski@nowodvorski.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »