Technologie » Komputery

Detektyw w biurze: dlaczego powinniśmy obudzić w sobie Sherlocka Holmesa

Detektyw w biurze: dlaczego powinniśmy obudzić w sobie Sherlocka Holmesa
Zobacz więcej zdjęć »
Wygląda na to, że apetyt na programy detektywistyczne ciągle rośnie. Dawniej uważnie śledziliśmy losy takich postaci jak np. porucznik Borewicz – polski odpowiednik znanego na całym świecie Sherlocka Holmesa.

Również dziś, dzięki rozwojowi techniki i łatwemu dostępowi, oglądamy z napięciem zagraniczne, bijące rekordy popularności seriale kryminalne. Potwierdza to tylko, że Polacy uwielbiają zawiłe, pełne podejrzeń historie, w których wyróżniającą się postacią jest detektyw lub komisarz o nieprzeciętnych zdolnościach. Ale czy ten detektywistyczny świat jest aż tak odległy od przeciętnego środowiska biurowego, jak nam się wydaje?


Czytaj całość: http://www.erp-view.pl/business_intelligence/detektyw_w_biurze_dlaczego_powinnismy_obudzic_w_sobie_sherlocka_holmesa.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »