Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Diagnostyka to podstawa!

Diagnostyka to podstawa!
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesny tryb życia i związane z nim czynniki, takie jak stres, zanieczyszczenia, brak ruchu, niewłaściwa dieta – to wszystko odbija się na stanie naszego zdrowia. Tzw. choroby cywilizacyjne dotykają coraz więcej osób, a dużym zagrożeniem jest to, iż często dają one nieswoiste symptomy.
Niekiedy też, ze względu na brak objawów, nie mamy świadomości, że w organizmie pojawiają się niedobory czy nieprawidłowości w funkcjonowaniu poszczególnych układów. Całościowa wiedza na temat stanu naszego organizmu umożliwia podjęcie odpowiednich kroków zaradczych, dlatego tak ważna jest właściwa i kompletna diagnoza. Uzyskać ją można dzięki nowoczesnym metodom, takim jak komputerowa analiza zdrowia VIEVA czy diagnostyka biofeedback SCIO.

Bezbolesne, bezstresowe, bezinwazyjne - takie są nowoczesne metody diagnostyczne. Pozwalają ocenić stan funkcjonowania organizmu i zdiagnozować nieprawidłowości, zanim jeszcze pojawią się objawy. Dają odpowiedź na wiele kluczowych pytań dotyczących na przykład właściwej pracy układu odpornościowego, co w obecnych czasach ma ogromne znaczenie. Które układy wewnętrzne wymagają regeneracji, co warto suplementować, jakie kuracje wzmacniające stosować oraz jaka dieta będzie najbardziej korzystna dla organizmu - takie informacje również można uzyskać dzięki pełnej diagnostyce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do nowoczesnych metod diagnostycznych należą analiza VIEVA oraz SCIO. - VIEVA to komputerowa analiza ludzkiego organizmu, działająca na zasadzie biofeedbacku, w oparciu o komórkowy rezonans biologiczny - mówi Maja Koprowska, naturoterapeuta, ekspert w Centrum Terapii Studio Sante. - Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż badanie aparatem VIEVA daje wgląd w stan organizmu na poziomie komórkowym. Raport po badaniu zawiera precyzyjne informacje o ponad 130 parametrach zdrowia. Niedobory witamin, mikroelementów, aminokwasów; zanieczyszczenie organizmu toksynami, pestycydami, metalami ciężkimi; funkcje mózgu; stan poszczególnych układów - to tylko niektóre z tych parametrów. VIEVA to również niezastąpione narzędzie diagnostyczne dla sportowców, którzy potrzebują szybkiej i dokładnej informacji o niedoborach pokarmowych czy stanie narządów. Analiza jest niezwykle dokładna, a przy tym naprawdę szybka - wyniki są dostępne już po kilku minutach. Z uwagi na szybkość i bezbolesność tej formy diagnostyki, szczególnie polecamy ją dzieciom.

Do nowoczesnych technologii diagnostycznych należy też biofeedback SCIO. W tym przypadku, podczas dwugodzinnej sesji diagnostycznej, osoba badana jest podłączona do urządzenia za pomocą elektrod, przymocowanych do głowy, nadgarstków i kostek. W tym czasie SCIO skanuje organizm za pomocą fal elektromagnetycznych. - Nowoczesne urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne, jakim jest SCIO, wykorzystuje odkrycia naukowe udowadniające, iż wszelkie częstotliwości organizmu można zamienić na ciąg impulsów elektromagnetycznych oraz bitów, które odczyta komputer - wyjaśnia Maja Koprowska, ekspert w Centrum Terapii Studio Sante. - SCIO daje wnikliwą analizę, przedstawiając 11 000 informacji dotyczących stanu zdrowia. Możliwości tej diagnostyki są bardzo szerokie. Dzięki niej można zawczasu zapobiec określonym dolegliwościom, sprawdzając bieżące parametry organizmu. Tymi wskaźnikami są m.in. dystrybucja witamin, składników mineralnych i aminokwasów, regulacja hormonalna i enzymatyczna, obecność patogenów, główne grupy alergenów oraz nietolerancje pokarmowe. Sprawdzamy osłabienie czy przeciążenie organów wewnętrznych, blokady w obszarze układu uchu, poziom stresu, nawodnienie organizmu czy natlenienie tkanek. SCIO różni się tym od diagnostyki VIEVA, że pokazuje stan zdrowia pod kątem psychosomatycznym oraz przyczynowym. Można doszukać się podłoża wielu schorzeń oraz sprawdzić, na ile stres i emocje zaburzają pracę ciała. Diagnostyka SCIO jest idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują szerszego wyjaśnienia swojego stanu zdrowia.

Taka diagnoza pozwala terapeucie przygotować zalecenia dotyczące suplementacji, diety i kuracji mających na celu poprawę funkcjonowania organizmu i samopoczucia. Warto pamiętać, iż kompletna wiedza o stanie organizmu, to niezbędna podstawa holistycznej dbałości o zdrowie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »