Moda » Biżuteria

Diament tkwi w szczególe - antwerpska kolekcja diamentowej biżuterii D.I.C

Diament tkwi w szczególe - antwerpska kolekcja diamentowej biżuterii D.I.C
Zobacz więcej zdjęć »
Niekwestionowaną stolicą diamentów jest Antwerpia, dlatego właśnie najnowsza kolekcja diamentowej biżuterii firmy Diamonds International Corporation powstała właśnie tam i od tego miejsca zaczerpnęła swoja nazwę.

Antwerpia to miejsce, w którym najpiękniejsze diamenty świata po raz pierwszy oglądają światło dzienne, ukazując swoje luksusowe oblicze. Przez to stosunkowo niewielkie, belgijskie miasto przewija się aż 80 proc. surowych diamentów z całego świata.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


W wyniku wielu pracochłonnych procesów te szlachetne kamienie uzyskują tu charakterystyczny kształt, niepowtarzalny szlif, unikatowy kolor a także niebotycznie wysoką cenę. Jednak nawet najpiękniejszy na świecie diament nie spełni swej roli, jeśli nie znajdzie uznania oraz się towarzystwa pięknej kobiety. To właśnie dlatego projektanci biżuterii prześcigają się w tworzeniu klejnotów wzbudzających zachwyt i pożądanie płci pięknej. Wszystkie wzory ukazane w kolekcji antwerpskiej D.I.C zachwycają swoją subtelnością. Szerokie, wykonane z kilku szeregu maleńkich diamentów pierścionki urzekają swoim pięknem i charakterem. Kobieta, która je wybierze z pewnością doceni ich wyjątkowość i styl.

W kolekcji, oprócz pierścionków, dostępne sa także kolczyki oraz wisiorki. Precyzja, z jaką wykonano te wyjątkowe cacka ukazuje bardzo charakterystyczny, dla tej kolekcji, drobny szlif oraz zachwyca nawet najbardziej wybrednych klientów. Występują wzory zarówno klasyczne, jak i te lansujące najmodniejsze trendy. Mając na sobie ta niezwykła diamentową biżuterię każda pani zostanie zauważona podczas eleganckiego balu czy przyjęcia. Zawsze modne diamenty podkreślą jej kobiecość i urodę a to absolutnie najważniejsza cecha tych cudownych i szlachetnych kamieni.

D.I.C. to czeska firma której główną domeną działalności jest sprzedaż i wyrób oryginalnej luksusowej biżuterii, obrót diamentami inwestycyjnymi oraz hurtowa sprzedaż drogich kamieni. Aktualnie 80 % obrotu firmy stanowi produkcja i sprzedaż biżuterii diamentowej. Miesięcznie firma sprzedaje około 300 karatów. Jako lider na  rynku D.I.C współpracuje z największymi profesjonalistami w zawodzie, projektantami mody, oraz designerami, a także aktywnie bierze udział w akcjach charytatywnych i za pomocą własnych działań PR rozpowszechnia wiedzę o diamentach.

Więcej informacji udzieli:
Agnieszka Piotrowicz tel. 603 407 044
agnieszkap@bwpr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

poprostu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »