Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Diamentowe serum Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics, uhonorowane godłem Firma Roku.

Diamentowe serum Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics, uhonorowane godłem Firma Roku.
Zobacz więcej zdjęć »
Linia Slim Extreme 4D to innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z kwasem hialuronowym, kofeiną i mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii.

W skład linii wchodzą: Diamentowy peeling-masaż myjący antycellulit z kofeiną SLIM EXTREME 4D, Serum intensywnie wyszczuplające+ ujędrniające fitness efekt chłodzący SLIM EXTREME 4 D, Diamentowe serum wyszczuplające antycellulit z kwasem hialuronowym SLIM EXTREME 4 D. 

Kolekcja Nail Therapy, to odżywki, które pozwolą pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu
z detergentami i braku odpowiednich witamin.
Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg. Szwajcarskiej receptury przynosi efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawia, że paznokcie staną się zdrowe, odporne na pękanie. 

-Wszystkie formuły nowych produktów są starannie opracowywane i poddawane różnym testom w naszym Labolatorium. Otrzymane certyfikaty potwierdzają innowacyjne rozwiązania, jakie wdrażamy. - mówi Karina Kozerska,  Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics

dr Bożena Bierzniewska, lekarz dermatolog współpracujący z firmą Eveline Cosmetics

Slim Extreme 4D Diamentowe serum wyszczuplające to innowacyjna seria kosmetyków z diamentem, który jest wszystkim znany jako drogocenny kamień, a diamentowy proszek zastosowany w kosmetykach, co prawda nie ma już żadnej wartości jubilerskiej, ale za to zyskuje nową wartość, którą jest szczególne działanie w kosmetyku. Naukowcy odkryli, że diament ma właściwości chroniące DNA komórek, jak również zauważono, że wpływa na zwiększenie ilości tak zwanych sirtuin, czyli białek które są szczególnie akcentowane jako składowe dbające o prawidłowe funkcjonowanie skóry i wytwarzanie wszystkich niezbędnych składowych epidermy. Kobiety, które zdecydują się na zastosowanie tego produktu mogą liczyć na efekt modelowania sylwetki, przyspieszenia spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej jak również wygładzenia i ujędrnienia skóry.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »