Technologie » Komputery

Divante dla konsultantów i trenerów

Divante dla konsultantów i trenerów
Zobacz więcej zdjęć »
Divante uruchamia program partnerski skierowany do konsultantów i trenerów. W ramach programu prowadzone będą działania mające ułatwić tym podmiotom rozbudowę swoich usług o wspierające je oprogramowanie.

Do programu partnerskiego przystąpić mogą firmy konsultingowe i szkoleniowe, niezależni konsultanci i trenerzy.


W ramach programu partnerzy otrzymają bezpłatny dostęp do szkoleń, warsztatów oraz oprogramowania Divante - między innymi systemu Wiki, LiveBlend, Portalu Rekrutacji oraz platformy video szkoleń opartej na Videosteam.

W wielu projektach konsultingowych i szkoleniowych stworzenie informatycznej  bazy wiedzy jest jednym z ważniejszych elementów prac. Także centra innowacji i systemy eLearning mogą doskonale uzupełniać główną usługę firmy konsultingowej. Chcemy z naszymi  partnerami podzielić się wiedzą, która ułatwi im oferowanie klientom nie tylko usług ale i powiązanego z nimi oprogramowania. -mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.

Aby wziąć udział w programie partnerskim należy skontaktować się z firmą Divante (http://divante.pl/kontakt) i przedstawić swoją kandydaturę.

Divante zajmuje się tworzeniem prostego w używaniu oprogramowania biznesowego. Główne obszary działalności firmy skupiają się na dostarczaniu rozwiązań wspierających zarządzanie wiedzą, innowacje oraz rozwój kapitału ludzkiego firmy. Divante adoptuje oprogramowanie społecznościowe na potrzeby firm (trend Enterprise 2.0). Klientami firmy są klienci korporacyjni i organizacje rządowe w Polsce i na świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »