Firma » Biznes

Divante dzieli się wiedzą

Divante dzieli się wiedzą
Zobacz więcej zdjęć »
Divante rozpoczyna wrzesień od dostarczenia na rynek sporej dawki wiedzy.

Pierwszą z publikacji firmy jest wydana przez Helion książka Usability w e-Biznesie. Już po drugim tygodniu sprzedaży trafiła na listę bestsellerów Wydawnictwa Helion. Obecnie zajmuje 4 miejsce. Książka dotyczy praktycznego wykorzystania usability jako narzędzia zwiększenia efektywności eBiznesu.


Zawiera przykłady i historie z polskich firm. Wiedzą w książce dzielą się przedstawiciele firm takich jak: Militaria.pl, Ceneo.pl, Merlin.pl, Travelplanet.pl, Nexto.pl, Nokaut.pl, Money.pl, Nivea, Google Polska i wielu innych.

Drugą publikacją jest wydany wspólnie z Nexto.pl Audiobook Jak wdrożyć wiki w firmie. Audiobook adresowany jest do wszystkich menadżerów, którzy chcą skutecznie organizować współpracę grupową. Publikacja jest bezpłatna. Format Audiobooka pozwala na zapoznanie się z treścią publikacji w dogodnym dla odbiorcy czasie.

Divante zapowiada ukazanie się niebawem kolejnych publikacji, które aktualnie powstają we współpracy z partnerami firmy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »