Technologie » AGD - RTV

Dla koneserów doskonałego smaku

Dla koneserów doskonałego smaku
Zobacz więcej zdjęć »
KRUPS to symbol najwyższej jakości wśród ekspresów do kawy. Na początku kwietnia portfolio tej luksusowej marki zostanie powiększone o nową serię ekspresów XP 5200.

Przedstawiamy model XP 5240, który ze względu na swój elegancki design oraz doskonałą jakość serwowanej kawy, stanie się prawdziwym przedmiotem pożądania miłośników tego aromatycznego napoju.

Zastosowane w nowych ekspresach innowacyjne technologie, wpływają na niezwykły komfort użytkowania i zachwycą każdego, kto ceni wygodę i funkcjonalność.

Eleganckie ekspresy do kawy stały się nieodłącznym elementem nowoczesnej kuchni. Z dumą serwujemy gościom aromatyczne espresso, puszyste cappuccino czy aksamitne cafe latte. Smak i zapach kawy kojarzy nam się z chwilą przyjemności, relaksem przynoszącym moment wytchnienia. Ekspres KRUPS XP 5240 nie tylko dostarczy naszym podniebieniom kawowej przyjemności, ale również zaskoczy swoim profesjonalnym i eleganckim wyglądem. Dzięki obudowie ze stali nierdzewnej jest gwarancją najwyższej jakości oraz nowoczesnego stylu.

Cechą, która zdecydowanie wyróżnia ekspres XP 5240 spośród grona innych ekspresów jest łatwość użytkowania możliwa dzięki nowym, praktycznym rozwiązaniom. W serii XP 5200 zastosowano opatentowany przez KRUPS, innowacyjny system ubijania kawy „KRUPS Tamping System". Dzięki niemu zapewnione jest progresywne ubijanie kawy w filtrze, dające taki sam efekt jak przy użyciu profesjonalnego tampera przez baristów. Uniwersalny uchwyt filtra, przystosowany zarówno do kawy mielonej jak i saszetek typu ESE, umożliwia w prosty sposób przygotowanie napoju zarówno dla jednej jak i dwóch osób, bez konieczności wymiany sitek.  

Dodatkowo wyposażony jest w niezwykle wygodny system usuwania zużytej kawy.

W przyrządzaniu aromatycznej kawy oprócz niezawodnego ekspresu oraz ziaren doskonałego gatunku, niezwykle istotna jest także jakość i temperatura wody. Dzięki technologii  Thermoblock woda ma stałą i idealną temperaturę, zarówno w pierwszej jak i ostatniej filiżance. Do każdego ekspresu istnieje możliwość dołączenia filtra, który udoskonali jakość wody. Nowy system wykonany ze stali nierdzewnej podgrzewa wodę  błyskawicznie, a dodatkowo redukuje osadzanie kamienia. 

Wielbicieli kaw z pyszną, gęstą, mleczną pianką ucieszy fakt, iż seria ekspresów XP 5200 została wyposażona w nowe akcesoria do spieniania mleka, które pozwalają osiągnąć profesjonalne rezultaty. Ponadto akcesoria są bardzo łatwe w demontażu, co ułatwia czyszczenie. Warto podkreślić, że nowy ekspres XP 5240 jest urządzeniem niezwykle cichym, co zwiększa komfort używania.

Model XP 5240, w cenie 950 zł brutto, dostępny będzie już od początku kwietnia w specjalistycznych sklepach AGD na terenie całej Polski. Dodatkowe informacje o marce KRUPS dostępne są na www.krups.com.pl. Tajemnice parzenia doskonałej kawy można także zgłębiać na: www.espresseria.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »