Technologie » Komputery

Dlaczego firmy wybierają system ERP enova365?

Dlaczego firmy wybierają system ERP enova365?
Zobacz więcej zdjęć »
Co najczęściej wpływa na wybór oprogramowania ERP? Czego poszukują Klienci i co decyduje o zadowoleniu z wybranego narzędzia? Firma Soneta sprawdziłą to na podstawie badania satysfakcji użytkowników enova365.

Jakie technologie powinien oferować producent systemu ERP?

Należy zwrócić uwagę na ile technologia oferowana przez producenta systemu jest elastyczna. Czy dostajemy rozwiązanie „pod klucz” czy może system jest wysoce konfigurowalny i otwarty na konkretne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Upewnij się, że oprogramowanie jest w stanie obsłużyć każdy obszar działalności. To długofalowa inwestycja, która powinna przynieść korzyści, także dla przedsiębiorstw o różnych profilach. Rozwiązanie powinno być skalowalne i dostosowywać się do wzrostu liczby danych czy użytkowników.

W badaniu użytkownicy systemu enova365 wskazali konfigurowalność i skalowalność systemu jako jeden z kluczowych czynników wyboru. 

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/dlaczego_firmy_wybieraja_system_erp_enova365.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »