Dom » Wnętrza

Dlaczego warto zainwestować w domowy pisuar? Męska rzecz w Twojej łazience

Dlaczego warto zainwestować w domowy pisuar? Męska rzecz w Twojej łazience
Zobacz więcej zdjęć »
Utarło się, że to kobieta króluje w tym pomieszczeniu. Długie przebywanie w łazience związane z zabiegami pielęgnacyjnymi to w przeważającej mierze wciąż domena płci pięknej. Większość mężczyzn nadal ceni sobie zaś wygodę, prostotę oraz nieskomplikowany minimalizm.

Korzystanie z pisuaru oszczędza zazwyczaj kilka chwil związanych z podnoszeniem i opuszaniem deski klozetowej. Ponadto można zamontować go na optymalnej dla siebie wysokości. Jednocześnie automatycznie ogranicza to powszechnie znane gderanie współlokatorek płci przeciwnej na temat notorycznie nieopuszczonej deski sedesowej. To właściwie główne argumenty przemawiające za zasadnością zainstalowania w domowej łazience lub toalecie pisuaru. Krótko, rzeczowo i na temat.Jaki pisuar wybrać do domowej toalety? Po męsku, konkretnie

Zazwyczaj mamy kilka modeli do wyboru (https://terme.pl/pl/c/Pisuary/214). Na szczęście nie jest ich tak wiele, aby utrudniało to podjęcie tej naprawdę męskiej decyzji. Pisuar do domu, w przeciwieństwie do toalet publicznych, ma w końcu spełniać kryteria wyznaczone przez nielicznych jego użytkowników. Zacznijmy zatem od przeglądu konkretnych urządzeń. A zatem: 

Czy klasyczny wiszący pisuar ma mieć syfon, czy raczej być spłukiwany w sposób automatyczny – do czego przywykliśmy już w większości ogólnodostępnych toalet?

Czy ma posiadać odpływ pionowy czy poziomy?

Przede wszystkim jednak: jaką kwotę możemy przeznaczyć na takie domowe udogodnienie?Pisuar do domu – ile to kosztuje?

Pisuar do montażu w domowej łazience to jednak pewien wydatek. Jak w przypadku każdego rodzaju inwestycji: można ograniczyć się do najtańszego modelu, poprzez trochę droższe, aż po taki „na wypasie”. Najtańszy z nich oscyluje w granicach poniżej dwustu złotych. Najbardziej zaawansowany technologicznie model to już kwota sięgająca prawie dwóch tysięcy. Panowie ceniący sobie prostotę, wygodę i oszczędność czasu z pewnością chętnie zainwestują w dodatkowe udogodnienie jakie stanowi zdecydowanie najprostszy w obsłudze pisuar z automatycznym spłukiwaniem. Wybór domowego pisuaru

Wspomniany wyżej model z automatycznym spłukiwaniem swoją prostotę przejawia jeszcze w innym ważnym aspekcie: do jego montażu nie jest potrzebny jak w przypadku klasycznych, tradycyjnych pisuarów, dodatkowo dokupowany syfon. Inna rzecz upraszczająca wybór to kolor. Panowie przy zakupie pisuaru do własnej łazienki mają przeważnie do wyboru: biały albo ...biały. Tak – oto minimalizm, prostota i jaka ulga, kiedy nie trzeba wybierać pomiędzy różnymi odcieniami barw, których nazwy często trudno wręcz zapamiętać. Jedynym dylematem może być kwestia tego jaki konkretnie dobrać syfon do pisuaru dla jednego z tych tańszych modeli. To jednak dla wielu panów może okazać się  o wiele bardziej interesujące niż jego kolorystyka. Zawsze można też skonsultować się w tej kwestii z doświadczonym sprzedawcą. Z pewnością pomoże dobrać właściwie wszystkie elementy potrzebne do tego, by móc cieszyć się tą wybitnie wygodną formą korzystania z toalety we własnym domu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »