Dom » Wnętrza

DLH Poland „Liderem Rynku Stolarki” 2012

DLH Poland „Liderem Rynku Stolarki” 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Firma DLH Poland została wyróżniona prestiżowym tytułem Lidera Rynku Stolarki w segmencie „kantówka drewniana”. Nagroda przyznana została przez Centrum Analiz Branżowych na podstawie rankingów wyników sprzedaży za rok 2011.

W trakcie V Gali Stolarki Budowlanej zorganizowanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, firma DLH Poland otrzymała tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 w segmencie „kantówka drewniana”.

- Wyróżnienie Lidera Stolarki Budowlanej jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ jest odzwierciedleniem wyników sprzedaży, o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby. Jest to potwierdzenie, że oferowana przez nas kantówka w najszerszej palecie gatunków egzotycznych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem partnerów biznesowych. Staramy się także systematycznie rozbudowywać naszą ofertę, w tym roku wprowadziliśmy 3 rodzaje drewna klejonego o gęstości przekraczającej 600 kg/m3 – mówi Maciej Mazur, Product Manager w firmie DLH Poland.

Celem badania przeprowadzonego przez Centrum Analiz Branżowych było wyłonienie liderów w branży, którzy wyróżnili się największą sprzedażą w roku 2011, a także rozpoznawalnością i wysoką jakością oferowanych produktów. Patronem akcji jest  miesięcznik branży stolarki budowlanej Forum Branżowe.

Importer : DLH Poland www.dlh.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »