Technologie » Komputery

Do 2025 SAP planuje wygaszenie aplikacji SAP ERP

Do 2025 SAP planuje wygaszenie aplikacji SAP ERP
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższych latach rewolucja czeka wielu spośród ponad 400 tysięcy klientów SAP. Do 2025 roku firma planuje pełne wygaszenie aplikacji SAP ERP. Stawką tej zmiany jest dalsza skuteczna cyfryzacja m.in. polskich championów, będących klientami największego gracza polskiego rynku ERP.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguMigracja S/4 HANA – czas na decyzje

Ekosystem S/4 HANA miał premierę w 2015 roku, ale dla wielu firm to właśnie najbliższe lata przyniosą istotną rewolucję związaną z jego wykorzystaniem. SAP zapowiedział wygaszenie do 2025 roku klasycznych aplikacji SAP ERP. Oznacza to, że większość korzystających z nich klientów czeka w ciągu sześciu lat przejście na S/4 HANA. Na całym świecie grono firm-klientów SAP liczy 437 000, a w samej Polsce ma około 40% udziałów w rynku rozwiązań ERP – dlatego proces ten będzie mieć znaczący wpływ na wiele firm o istotnym znaczeniu zarówno dla globalnej, jak i lokalnej gospodarki.

Ze względu na specyfikę wdrożeń oraz migracji między systemami, trwających nawet parę lat, firmy już teraz muszą przygotowywać się do tego procesu. Jak pokazuje najnowszy raport SAP i IDC, grono firm gotowych na zmiany stale rośnie.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/133-wiadomosci/28443-do-2025-sap-planuje-wygaszenie-aplikacji-sap-erp.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »