Rozrywka i wypoczynek » Sport

Do Biegu Wedla gotowi ... Start!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników joggingu, biegu przełajowego i klasycznego na VII Bieg Wedla, organizowany 28 stycznia 2012 r. w Parku Skaryszewskim, w ramach akcji ,,Zima w mieście”.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Wojewoda Mazowiecki – Jacek Kozłowski. Nagrody i słodki poczęstunek ufundowała marka Wedel.

Po raz szesnasty Centrum Promocji Kultury na warszawskiej Pradze, w porozumieniu z Klubem Sportowym ,,Drukarz” i oddziałem PTTK Praga Południe zaprasza do wzięcia udziału w ,,Zimie na Pradze’’ oraz do organizowanego w ramach tej akcji Biegu Wedla. Wydarzenie to, co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Warszawy.

VII Bieg Wedla rozpocznie się w sobotę 28 stycznia, o godzinie 10:00 przy muszli koncertowej, obok stadionu ,,Drukarza”. Dla wszystkich miłośników weekendowego, aktywnego wypoczynku przygotowano cztery specjalne trasy:      
                          

  • dla maluchów do lat 6 na dystansie 250 m                                          
  • dla dzieci do lat 15 i osób powyżej 70 lat na dystansie 1,8 km (1 pętla)
  • na dystansie 5,5 km (3 pętle)
  • na dystansie 9 km (5 pętli)

Dla pierwszych 850 uczestników Biegu Wedla organizator przygotował pamiątkowe dyplomy i medale potwierdzające uczestnictwo w tym wydarzeniu oraz słodki pakiet startowy. Dla wszystkich biegaczy, a także kibiców i osób spacerujących po Parku Skaryszewskim, Wedel przygotował słodką niespodziankę w postaci Mieszanki Wedlowskiej. Na mecie będzie możliwość wylosowania przez biegaczy talonów na domowe ciastka z Kawiarni ,,Misianka” oraz drobnych upominków od pozostałych sponsorów. Na zwycięzców turnieju czekają puchary, dyplomy oraz słodkie nagrody od marki Wedel.

Dodatkowe informacje oraz regulamin wyścigów zamieszczone są na stronie internetowej: www.biegwedla.pl

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »