Rozrywka i wypoczynek » Sport

Dobra forma kreatyny

Dobra forma kreatyny
Zobacz więcej zdjęć »
Kreatyna to jeden z tych suplementów diety, które są uznawane za najlepsze. Jeśli mówimy kreatyna, to mamy na myśli osoby chcące zwiększyć swoją masę mięśniową. W rzeczywistości jednak jeśli mówimy o kreatynie, to musimy także podkreślić, że mamy do czynienia z bardzo różnymi jej formami.

Każda z nich jest oczywiście dla nas korzystna i tym samym możemy dzięki niej wiele zyskać. Jednakże, aby efekty treningów były zwiększone znacznie, abyśmy mogli być zadowoleni z tego, jak bardzo wzrosła masa naszych mięśni, warto sięgać po kreatynę najbardziej efektywną. Wielu z nas wskaże na monohydrat kreatyny. Słusznie? Z jednej strony tak, aczkolwiek nie w każdej sytuacji możemy mówić o największej z możliwych skuteczności działania. Jeśli mówimy o różnych postaciach kreatyny, to na pewno w tym miejscu nie możemy nie wspomnieć o jabłczanie kreatyny.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Doskonała jakość

W porównaniu z monohydratem możemy mówić o zdecydowanie lepszej rozpuszczalności w różnych płynach jak również o większej stabilności chemicznej. Ktoś słusznie zauważa, że monohydrat kreatyny daje lepsze efekty w uzyskiwaniu przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej. Jeśli jednak bliżej przyjrzymy się owym efektom, to zauważymy, że jakość tych przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej jest lepsza w przypadku zastosowania kreatyny w postaci jabłczanu. Nie ma bezpośrednich naukowych dowodów, ale być może w tym wszystkim chodzi o taką kwestię jak zatrzymywanie wody w przestrzeniach pomiędzy poszczególnymi komórkami. Dzisiaj, gdy wielu z nas sięga po kreatynę, coraz większa liczba osób stawia właśnie na jabłczan, na tę formę połączenia kreatyny i kwasu jabłkowego. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż taka forma kreatyny jest bardzo efektywna, skuteczna, a o ten aspekt przecież chodzi każdej osobie trenującej na siłowni i starającej się zwiększyć swoją masę mięśniową. Najważniejsze jest jednak to, abyśmy sięgali po to, co nam akurat odpowiada. Niekoniecznie zawsze musi to być kreatyna pod którąś z postaci, aczkolwiek warto sięgać właśnie po to, co okazuje się być najbardziej skuteczne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »