Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dobrej klasy wózki 2w1 - czyli jakie?

Dobrej klasy wózki 2w1 - czyli jakie?
Zobacz więcej zdjęć »
Wózki 2w1 to produkty, które od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy potrzebują wielofunkcyjnego i bezpiecznego sposobu przewożenia dziecka. Dobrej klasy, markowy wózek wykonany jest z wytrzymałych materiałów.
Zapewniają one optymalną stabilność i łatwość codziennego użytkowania. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę przed jego zakupem? Podpowiadamy.


​Czym są wózki 2w1?

Wózki 2w1 składają się zarówno z gondoli, jak i spacerówki. Tych dwóch trybów można używać naprzemiennie. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby przekształcić wózek pod konkretne potrzeby. Gondola użytkowana jest przez rodziców do szóstego miesiąca życia dziecka. Jest ono przewożone w pozycji leżącej. Wraz z wiekiem wystarczy przekształcić wózek 2w1 w wygodną spacerówkę. Nie ma przy tym potrzeby zakupować dodatkowych części i elementów, wszystko co potrzebne znajduje się w zestawie. Następnie taki wózek w formie spacerówki może być użytkowany do około czwartego roku życia dziecka.Czym charakteryzują się dobrej klasy wózki 2w1?

Wybierając dobrej klasy wózek 2w1 warto zwrócić szczególną uwagę na sposób jego składania. Markowe modele charakteryzują się dużą prostotą i intuicyjnością montażu zarówno pod kształt gondoli, jak i spacerówki. W większości przypadków może ten proces przeprowadzić tylko jedna osoba. W mniej automatycznych i przestarzałych wózkach trzeba sięgnąć po pomoc drugiego rodzica. Wykonywanie poszczególnych czynności może wymagać dobrych, manualnych zdolności i posiłkowania się informacjami z instrukcji.

Dla wielu rodziców istotną wadą wózków 2w1 jest ich znaczna waga. Aby był on w pełni wielofunkcyjny nie da się uniknąć zaimplementowania tam uniwersalnych rozwiązań. Wpływają one niekiedy w dość znaczny sposób na jego wagę. Wielu producentów doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego w nowych modelach wózków stosują lekkie i wytrzymałe materiały, które w istotny sposób ograniczają ciężar. Przed zakupem warto więc zwrócić na to szczególną uwagę, porównując ten konkretny parametr przy różnych produktach. Doskonałym przykładem są wózki Bebetto w których zastosowano niewiele ważący, a jednocześnie bardzo stabilny i odporny na uszkodzenia stelaż.

Warto także zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria. W komplecie z markowymi i dobrej klasy wózkami znajdziemy wszelkie niezbędne akcesoria, które rozmiarami pasują pod konkretny model produktu. Może to być na przykład wytrzymała i estetyczna moskitiera, folia przeciwdeszczowa albo specjalna, odczepiana torba w której można przechowywać kosmetyki i żywność dla malucha.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »