Dom » Budownictwo

Dobroplast z okuciami Winkhaus

Dobroplast z okuciami Winkhaus
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Dobroplast, mając na uwadze wieloletnie zadowolenie klientów, niezmiennie dba o najwyższą jakość oferowanych produktów i nieustannie udoskonala stosowane rozwiązania.

Materiały wysokiej klasy, innowacyjne technologie okienne i wysoki komfort użytkowania to słowa, którymi opisać można asortyment firmy Dobroplast. Teraz znakiem rozpoznawczym okien Dobroplast staną się również cenione na rynku nowoczesne okucia marki Winkhaus.  Od czerwca okna w ofercie Dobroplast wzbogacone zostaną w innowacyjne rozwiązania okuciowe ActivePilot marki Winkhaus, jednego z czołowych dostawców systemów okuciowych w Europie. Zmiana ta z pewnością korzystnie odznaczy się na jakości oferowanych produktów, znacząco podnosząc trwałość i komfort użytkowania okien. 

Okucia w nowoczesnym standardzie 

Okucia stanowią skrzętnie ukryty element stolarki otworowej, jednak w bardzo widoczny sposób wpływają na trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania okien. Innowacyjne rozwiązania proponowane przez markę Winkhaus z pewnością przełożą się na wysoką jakość produktów firmy Dobroplast. Wśród propozycji Winkhaus na uwagę zasługuje unikalny system grzybkowego ryglowania, antywłamaniowe zaczepy ze stali czy możliwość dozbrojenia standardowych zaczepów, co znacząco wpływa na zwiększone bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem. Z kolei takie rozwiązania jak pięciostopniowy, płynnie regulowany uchył, blokada błędnego położenia klamki, czy na przykład blokada antyzatrzaskowa, zapobiegająca zamykaniu się okien pod wpływem wiatru to tylko niektóre z oferowanych sposobów podniesienia komfortu użytkowania stolarki. Zaletą okuć Winkhaus jest również dodatkowy punkt górnego ryglowania, który zapewnia optymalną szczelność przy rozwórce i górnym zawiasie, zmniejszając w ten sposób niepotrzebne straty ciepła. Wśród wielu korzyść płynących ze stosowania tych okuć warto równieżpodkreślić wysoką trwałość i niezawodność potwierdzoną certyfikatem wytrzymałości na 25 tys. cykli. Wspomniane rozwiązania, to tylko niektóre z wielu możliwości, które sprawią, że systemy okienne Dobroplast będą spełniały oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jedno jest pewne za każdym razem będą to nowoczesne okna, które otworzą przed nami szerokie perspektywy.    

 

 

Standardowe wyposażenie okna

Standard podwyższony HS

·         profile bezołowiowe: AVANTGARDE,OVLO, OVLO CLASSIC, ENCORE, PRIME

·         okucie Winkhaus ActivePilot

·         dwa punkty antywyważeniowe

·         stopniowany uchył lub mikrowentylacja do wyboru

·         blokada obrotu klamki w pozycji uchylnej

·         podnośnik skrzydła (wślizgowy)

·         zawias z hamulcem

·         szklenie 4/16A/4 TPS Ug=1,1 (EN 673)

·         uszczelnienie - EPDM‚ kolor czarny

·         wzmocnienie stalowe, ocynkowane otwarte 

 

·         wyposażenie okna standard

·         szkło z ciepłą ramką

·         element DUO (blokada położenia klamki w pozycji uchylnej i rozwieranej oraz podnośnik palcowy)

·         wypełnienie dolnego wrębu okuciowego ościeżnicy

·         uszczelnienie - EPDM‚ kolor szary lub czarny

 

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »