Firma » Biznes

Doceń polskie z Adventure Media

Adventure Media, agencja public relations z Raciborza, nawiązała współpracę z Programem promocyjnym „Doceń polskie”.

Program „Doceń polskie” ma na celu promocję wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się eksperci, reprezentujący m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Fundację Klubu Szefów Kuchni, Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, Związek Polskie Mięso czy Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego.

Honorowy patronat nad programem „Doceń polskie” sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do zadań Adventure Media należy współpraca z mediami i doradztwo w zakresie działań promujących program. Osobami odpowiedzialnymi za obsługę klienta ze strony agencji są Aleksandra Dik i Anna Koza.


* * *

Adventure Media s.c.:
Adventure Media s.c. z Raciborza jest agencją public relations. Świadczy usługi z zakresu m.in. relacji z mediami, relacji inwestorskich, mediów społecznościowych, PR produktowego oraz korporacyjnego, w tym także działań kryzysowych. Ponadto organizuje wydarzenia specjalne, prowadzi szkolenia oraz przygotowuje strategie działań PR. 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »