Firma » Biznes

Doceniamy stałych klientów

Jesteśmy zadowoleni, że nasze szkolenia cieszą się tak dużą popularnością wśród naszych Klientów. Doceniamy Państwa zaufanie i lojalność, dlatego wprowadziliśmy specjalny program lojalnościowy dla stałych klientów.

Już dziś możecie Państwo skorzystać ze specjalnych zniżek, które oferujemy stałym klientom na wybrane szkolenia.

Zachęcamy do odwiedzin w naszym portalu, gdzie publikujemy informacje o naszych szczególnych promocjach.

Zapisy dla stałych klientów premiowane są specjalnie przygotowaną zniżką. Chcemy w ten sposób docenić lojalność naszych klientów. Za stałego klienta uznaje się  płatnika, który skorzystał z minimum 2 szkoleń z oferty Agencji SEDNO lub wysłał przynajmniej 2 uczestników na wybrane szkolenie.  Promocja ta nie łączy się z innymi aktualnymi obniżkami cen.

Zachęcamy do odwiedzin w naszym portalu, gdzie publikujemy informacje o naszych szczególnych promocjach.

Dodatkowo nasi stali klienci mogą liczyć na wyjątkowe oferty szkoleń, gdzie zniżki sięgają nawet 50%. O tych szczególnych promocjach będziemy informować Państwa na bieżąco.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »