Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Dogmaty piękna a oferty salonów kosmetycznych

Dogmaty piękna a oferty salonów kosmetycznych
Zobacz więcej zdjęć »
Dogmaty piękna zmieniają się z czasem. Dyktowane są przez media i celebrytów. W dzisiejszych czasach okazuje się, że pozbywanie się owłosienia przez kobiety stworzyło bardzo szeroką i dochodową niszę w branży kosmetycznej.


Dzisiejsze kobiety odpowiadające na nowoczesne dogmaty piękna wielorakimi wybiegami likwidują zbyteczne owłosienie z rozmaitych elementów swego ciała, dlatego że ich widok stał się nieładny. 

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa jest jedną z najnowocześniejszych a także najwybitniej skutecznych strategi usuwania włosków. Oczywistą jej zaletą jest fakt, że rezultat tego zabiegu jest trwały. Wyeliminowane światłem lasera cebulki włosów nie będą dalej rosnąć. Dlaczego więc powtarzamy zabieg w najgorszym wypadku trzykrotnie? Wskutek tego, że włos posiada trzy etapy wzrostu, które trwają po parę tygodni każda, jeżeli chcemy osiągnąć satysfakcjonujący wynik i pozbyć się całych włosków trzeba powtarzać zabieg do czasu, aż wszelkie nie zostaną wyeliminowane. 

Depilacja laserowa to usługa zajmująca pierwszą pozycję wśród innych pozycji w ofercie każdego gabinetu kosmetycznego w stolicy. 

Botox i redukcja zmarszczek

Botox to preparat wykorzystywany do likwidowania zmarszczek zwłaszcza w rejonach oczu (kurze łapki, bruzdy na czole pomiędzy brwiami, poziome zmarszczki na czole). Wprowadzenie bardzo cienką igłą botoxu pod skórę doprowadza do rozluźnienia mięśni prowadzących do powstawania zmarszczek. Dzięki temu skóra wypoczywa, a proces tworzenia się zmarszczek zostaje spowolniony. Efekt zabiegu, a mianowicie gładka skóra w sąsiedztwie oczu staje się zauważalny już po kilku dniach, a utrzymuje się do 6 miesięcy, a nawet dłużej. 

Botox to znakomite rozwiązanie dla kobiet, które pragną zatrzymać wyniki upływu czasu, uwidaczniające się na ich twarzach. Wielość salonów kosmetycznych przeprowadzających ten zabieg czyni go bezproblemowo przystępnym dla każdej kobiety. Warszawa, jako stolica polskiego show biznesu ma szczególnie szerokie zapotrzebowanie na tego typu usługi.
 
Jeśli interesuje Cię nie tylko uroda, lecz również zdrowy styl życia i odżywiania się, polecamy odwiedzić serwis nadiecie.wroclaw.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sklep rehabilitacyjny Visamed
http://visamed.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »