Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Dołącz do akcji „Różowy październik” w ETC Swarzędz

Październik - miesiąc walki z rakiem piersi. Centrum ETC Swarzędz zaprasza w poniedziałek, 25 października, chętne panie do skorzystania z badań mammograficznych. Specjaliści będą czekać w tzw. Mammobusie w godz. 08:00-16:00.

Rak piersi to podstępna choroba, która w początkowym stadium nie daje żadnych objawów. Na szczęście wcześnie ujawniona może być całkowicie uleczalna. Dlatego tak ważne są regularne badania profilaktycznie umożliwiające wykrycie zmian zanim pojawią sią pierwsze symptomy. Warto więc przyjść w najbliższy poniedziałek do ETC Swarzędz i bezpłatnie skontrolować swoje zdrowie. W godz. 8:00-16:00 przed Centrum zaparkuje Mammobus, w którym specjaliści przeprowadzą profesjonalne badania. Skorzystać z nich nieodpłatnie mogą kobiety z grupy refundacyjnej w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały mammografii oraz wszystkie pozostałe panie za wcześniejszą opłatą w wysokości 150 zł.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Do badań nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Mammografia trwa tylko chwilę i jest całkowicie bezbolesna. Należy jednak pamiętać, by w jej dniu nie stosować dezodorantów, talku, balsamu ani kremów w okolicy klatki piersiowej.

 

Uwaga! Aby skorzystać z badania należy się zarejestrować. Można tego dokonać dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 pod numer telefonu: 68 41 41 411

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »