Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dołącz do fali przyjemności Wedla!

Dołącz do fali przyjemności Wedla!
Zobacz więcej zdjęć »
UEFA EURO 2012TM to długo wyczekiwany czas, nie tylko przez największych fanów futbolu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wspólne dopingowanie ulubionej drużynie sprzyja towarzyskim spotkaniom w gronie przyjaciół, podczas których nie może zabraknąć wedlowskich słodyczy.  Unikatowe produkty Wedla sprawią, że przeżywanie piłkarskich emocji będzie niezapomnianą chwilą prawdziwej przyjemności.

Istnieją takie wydarzenia, na które czeka się latami. Niewątpliwie UEFA EURO 2012TM do takich należy i wzbudza u wszystkich ogromne emocje. Warto zadbać o to, aby ten wyjątkowy czas dzielić z innymi. Marka Wedel, największy dostawca przyjemności w Polsce jako Narodowy Sponsor UEFA EURO 2012TM przygotowała specjalną ofertę swoich produktów. Limitowaną edycję tworzą: Czekoladowa Figurka Slavko i Slawka; Ptasie Mleczko® w opakowaniu w kształcie stadionu oraz Ptasie Mleczko® z unikatowymi biało-czerwonymi piankami; Torcik Wedlowski w opakowaniu w kształcie piłki nożnej; Baryłki Football-praliny w kształcie piłek; Pawełek oficjalny baton UEFA EURO 2012TM w dwóch nowych odsłonach; Chrupki Kibica – nowa, doskonała przekąska oraz Czekolady w wyjątkowych wariantach smakowych i gramaturach.

Figurki Slavko i Slawek to czekoladowy symbol UEFA EURO 2012TM. Figurki przedstawiające oficjalne maskotki mistrzostw będą doskonałym prezentem i pamiątką dla wszystkich kibiców, którzy przyjadą do Polski na to niezwykłe, sportowe święto!

Czekoladowe Figurki   Slavek&Slavko
Waga: 60 g. Cena około: 9 zł

Specjalnie na UEFA EURO 2012TM Wedel stworzył dwie, niezwykłe odsłony swoich kultowych pianek. Ptasie Mleczko® waniliowe w oryginalnym pudełku w kształcie stadionu to propozycja dla największych fanów footballu i miłośników gadżetów. Ptasie Mleczko® waniliowe biało-czerwone to kompozycja doskonałych wedlowskich pianek, które na czas mistrzostw zyskały narodowe barwy.


Ptasie Mleczko® waniliowe stadionowe
Waga: 420 g. Cena około: 16 zł


Ptasie Mleczko® waniliowe biało-czerwone

Waga: 400 g. Cena około: 13 zł


Baryłki Football – praliny w kształcie piłek na piłkarską okazję. Te wyjątkowe czekoladki będą doskonałym towarzyszem imprez dla wszystkich fanów footballu.


Baryłki Football
Waga: 176 g. Cena około: 14 zł


Torcik Wedlowski to niezwykłe połączenie kruchego wafelka przekładanego kremem orzechowym z oryginalną wedlowską czekoladą. Unikatowy Torcik Wedlowski Football z logo UEFA EURO 2012TM będzie doskonałym prezentem na czas mistrzostw.  


Torcik Wedlowski
Waga: 250 g. Cena około: 16 zł


 Pawełek to oficjalny Baton UEFA EURO 2012 TM, który na czas mistrzostw zyskał dwie, nowe odsłony. Pawełek w wersji Duo wystarczy na pierwszą i drugą połowę meczu, a sześciopak Pawełków warto mieć przy sobie na wspólne kibicowanie w dużym gronie.


Pawełek
Waga: 270g (6x45g)
Cena około: 9zł


Pawełek Duo
Waga: 56 g Cena około: 1,75 zł

Chrupki  Kibica to nowość przygotowana specjalnie z myślą o Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. Zbożowe chrupki oblane doskonałą, mleczną czekoladą to idealna słodka przegryzka dla wszystkich, którzy wspólnie kibicują i razem dzielą sportowe emocje.


Chrupki Kibica
Waga: 80 g Cena około: 4,80 zł 


Klasyczna wedlowska Czekolada w nowoczesnym wydaniu. Perfekcyjnie skomponowane składniki najlepszego kakao w towarzystwie chrupek pszennych, bądź ryżowych czy też z dodatkiem kruchych ciasteczek, zachwycą swoim niepowtarzalnym smakiem i dostarczą jeszcze więcej radości fanom UEFA EURO 2012TM .


Czekolada z dodatkami
Waga: 220 g Cena około: 8,50 zł

Małe Czekolady Wedla w sam raz na mniejszy apetyt lub dla kameralnego grona wiernych kibiców, o nietypowej, innowacyjnej wadze 2x40 g. Jedyna w swoim rodzaju wedlowska czekolada w trzech smakach: ekstra mleczna, mleczna z chrupkami ryżowymi oraz mleczna z orzechami.


Czekolada 2x40 g
Waga: 2x40 g Cena około: 3,20 zł


Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »