Dom » Budownictwo

Dolcan przedłuża współpracę z koncernem Strabag

Dolcan przedłuża współpracę z koncernem Strabag
Zobacz więcej zdjęć »
Stołeczny deweloper Dolcan kontynuuje współpracę z polskim oddziałem międzynarodowego koncernu Strabag, uznanym wykonawcą we wszystkich dziedzinach budownictwa. Spółka posiada renomę na całym świecie, dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu w zakresie realizacji inwestycji budowlanych.

Najnowszym projektem przy którym współpracują oba podmioty jest Aleja Krakowska, nowoczesne osiedle zlokalizowane w Warszawie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aleja Krakowska to złożony projekt, którego realizacja została rozplanowana na 4 etapy. W ramach pierwszego etapu, którego zakończenie przewidziane jest w czerwcu 2012 roku, wybudowanych zostanie 350 lokali mieszkalnych, rozlokowanych w dwóch budynkach. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Instalatorów oraz Al. Krakowskiej. Osiedle charakteryzuje się dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz dużym zagęszczeniem placówek handlowo-usługowych w najbliższej okolicy. Strabag rozpoczął już pierwsze prace wykonawcze przy tym projekcie.

W doborze generalnego wykonawcy inwestycji kierowaliśmy się wieloma czynnikami. - mówi Iwona Światopełk - Czetwertyńska, Kierownik działu marketingu w firmie Dolcan Sp. z o.o. O wyborze Strabag zadecydowało bardzo duże doświadczenie firmy w przemyśle budowlanym na polskim rynku, a także wiele udanych projektów zrealizowanych przez wykonawcę w minionych latach - dodaje.

Strabag to koncern, działający w Polsce od 1985 roku. Spółka realizuje nie tylko projekty z zakresu budownictwa ogólnego, ale również inżynierii lądowej na terenie całego kraju. W jej portfolio znajdują się m.in. galerie handlowe, biurowce, osiedla mieszkaniowe czy też hotele jak Marriott, Polonia Palace w Warszawie.

Zależy nam na współpracy ze stabilnym i rzetelnym partnerem, jakim naszym zdaniem jest firma Dolcan - mówi Jacek Kowalski, Dyrektor warszawskiego oddziału Strabag. Dodatkowo, inwestycje Dolcan charakteryzują się wysoką rozpoznawalnością, co jest ważnym aspektem współpracy. Mamy pewność, że nasze wspólne realizacje będą dostrzegane przez odbiorców. - dodaje.

W ramach współpracy pomiędzy spółkami powstało również os. Skierniewicka na Woli, a os. Tęczowe we Włochach jest na etapie zaawansowanych prac. Przyszłe inwestycje realizowane wspólnie przez oba podmioty są w fazie planowania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »