Dom » Nieruchomość

Dolcan rozpoczyna budowę nowego osiedla w Warszawie

Dolcan rozpoczyna budowę nowego osiedla w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Stołeczny deweloper Dolcan rozpoczął budowę kolejnej inwestycji w Warszawie. Osiedle Aleja Krakowska będzie składać się z 350 lokali mieszkalnych rozlokowanych w dwóch budynkach. Mieszkania zaoferują szerokie spektrum metrażu oraz wysoki standard wykonania.

Deweloper rozpoczął już sprzedaż, w cenie od 7250zł/m2. Przewidywany termin oddania inwestycji to koniec czerwca 2012 roku.

Osiedle powstanie u zbiegu ulic Instalatorów oraz Al. Krakowskiej we Włochach, na działce o łącznej powierzchni 7669 m2. Lokalizacja charakteryzuje się szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta. Dodatkowo, w pobliżu powstającej inwestycji znajduje się centra handlowe Blue City i Reduta oraz placówki sanitarne i edukacyjne.

Dla wygody mieszkańców, osiedle będzie posiadać dwupoziomowy garaż podziemny oraz lokale usługowe na parterze. Z myślą o dzieciach powstanie bogato wyposażony plac zabaw na dziedzińcu, dodatkowo ozdobiony licznymi kwiatami oraz bujną zielenią.

Jako, że główną grupą docelową osiedla są rodziny z dziećmi, w procesie projektowania inwestycji położyliśmy duży nacisk na kwestię bezpieczeństwa. W związku z tym osiedle będzie ogrodzone oraz całodobowo monitorowane. - mówi Iwona Światopełk - Czetwertyńska Kierownik działu marketingu w firmie Dolcan Sp. z o.o. Przewodnią myślą, którą kierowali się architekci tworząc projekt inwestycji było „osiedle malowane światłem", dlatego zdecydowaliśmy się na zlokalizowanie go w okolicy z niską zabudową, która daje poczucie przestrzeni oraz gwarantuje, że mieszkania będą dobrze oświetlone. - dodaje.

Za opracowanie osiedla odpowiada uznana w branży firma architektoniczna AGK. Generalnym wykonawcą inwestycji jest renomowana spółka Strabag, działająca w Polsce od 1985 roku. Więcej informacji na temat Alei Krakowskiej można uzyskać odwiedzając stronę www.dolcan.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »