Dom » Nieruchomość

Dolcan ujawnia szczegóły kolejnych etapów osiedla Aleja Krakowska

Dolcan ujawnia szczegóły kolejnych etapów osiedla Aleja Krakowska
Zobacz więcej zdjęć »
Stołeczny deweloper Dolcan ujawnił szczegóły rozbudowy dalszych etapów swojej najnowszej inwestycji – Aleja Krakowska. Docelowo, realizacja osiedla ma składać się z czterech etapów. W ich ramach powstanie kompleks, który będzie posiadał ponad 1000 mieszkań.

23 czerwca br., deweloper wmurował kamień węgielny na terenie inwestycji. Doszło do uroczystego podpisania aktu erekcyjnego, dzięki czemu budowa została oficjalnie rozpoczęta.

W pierwszym etapie powstanie 350 lokali, a przewidywany termin jego oddania przypada na koniec czerwca 2012 roku. Cena za metr kwadratowy mieszkania, zaczyna się od 7250zł/m2.

Patrząc na inwestycję przez pryzmat całego projektu, jest to prawdopodobnie nasza największa realizacja – mówi Michał Szarow, Specjalista d/s przygotowania i realizacji inwestycji Dolcan. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że oficjalnie rozpoczęto prace nad budową osiedla. Z niezwykłą uwagą będziemy nadzorować ich przebieg – dodaje Szarow.

Osiedle umiejscowione będzie w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy Al. Krakowskiej 291. Lokalizacja charakteryzuje się łatwym i szybkim dojazdem do centrum stolicy. W najbliższej okolicy znajduje się również dużo zielonych terenów, ze szczególnym wskazaniem na Park Szczęśliwicki. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców będą dostępne rozlokowane blisko osiedla centra handlowe.

W przypadku tak prestiżowej i ważnej dla nas inwestycji, zdecydowaliśmy się na jej realizację we współpracy z naszym wieloletnim partnerem, firmą Strabag – mówi Rafał Stawski, z-ca Dyrektora ds. inwestycji Dolcan. Kooperacja z międzynarodowym koncernem o ogromnym doświadczeniu i wiedzy związanej z branżą, jest zarówno dla nas, jak i dla przyszłych mieszkańców gwarancją, że Aleja Krakowska będzie się charakteryzować niezwykle wysoką jakością wykonania - dodaje.

Koncepcja wizualna pierwszego i drugiego etapu inwestycji została przygotowana przez renomowaną pracownię architektoniczną AGK architekci. Więcej informacji na temat projektu oraz pierwszej części realizacji osiedla Aleja Krakowska, można znaleźć na stronie www.dolcan.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (2)

  • avatar
    frika 2010-06-27 15:02:40

    Inwestycja będzie duża, ciekawe jak wielki obszar zajmie? Zwłaszcza, że pewnie na tym osiedlu będą jakieś punkty usługowe i tereny zielone. Warszawa - Włochy i Ochota to bardzo ładna okolica, szczególnie niedaleko Parku Szczęśliwickiego.

  • avatar
    nazeem 2010-06-27 11:31:27

    Naprawdę Dolcan zaszalał z tą inwestycją. Oby im się udało to dobrze zrealizować, bo 100 mieszkań to bardzo duże przedsięwzięcie. Ale chyba niewiele mniejsze inwestycje,nie?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »