Dom » Nieruchomość

Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie Osiedla Skierniewicka

Dolcan uzyskał pozwolenie na użytkowanie Osiedla Skierniewicka
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Dolcan uzyskała pozwolenie na użytkowanie apartamentowca przy ulicy Skierniewickiej 12/14 na warszawskiej Woli. Dla Klientów przygotowana została oferta umożliwiająca zakup mieszkań w stanie deweloperskim, jak i wykończonych materiałami i meblami z sieci hurtowni firmy Dolcan.

Położone u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej osiedle to 17-piętrowy budynek o wysokim hotelowym standardzie. Dzięki kaskadowej bryle zaprojektowano w nim zarówno przestronne apartamenty, mieszkania dwupoziomowe, jak i mniejsze lokale.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dla wygody mieszkańców część budynku została przeznaczona pod lokale użytkowe. Dzięki temu będzie można dokonać zakupów nie opuszczając osiedla - mówi Iwona Światopełk – Czetwertyńska, Kierownik działu marketingu i reklamy w firmie Dolcan Sp. z o.o. Do dyspozycji lokatorów oddana została także recepcja zlokalizowana w obszernym patio, a swobodną komunikację po całym apartamentowcu gwarantują nowoczesne windy – dodaje.

Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy zakupem mieszkań w stanie deweloperskim, a lokalami „pod klucz”, wykończonymi z wykorzystaniem materiałów, mebli i dodatków z sieci hurtowni Dolcan. Wszystkie lokale zaprojektowane i wykończone zostały w nowoczesnych i niepowtarzalnych stylach tak, aby spełniały oczekiwania przyszłych właścicieli zarówno pod względem estetycznym jak i cenowym.

Osiedle Skierniewicka zlokalizowane jest blisko ośrodków kulturalnych i sportowych oraz centrów handlowych. W pobliżu znajduje się także park Moczydło, szkoła i przedszkole, a bezpieczeństwo zdrowotne gwarantuje szpital wolski oraz apteka - mówi Iwona Światopełk – Czetwertyńska. W ciągu najbliższych lat powstanie w niedalekiej okolicy jedna ze stacji planowanej drugiej linii metra, co niewątpliwie ułatwi mieszkańcom i tak wygodny już dojazd do centrum Warszawy - dodaje.

Więcej informacji na temat inwestycji dostępne jest pod adresem http://dolcan.com.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »