Dom » Budownictwo

Domicil-Hausbau – solidne domy na lata

Domicil-Hausbau – solidne domy na lata
Zobacz więcej zdjęć »
Wieku Polaków marzy o własnym domu. I najczęściej na marzeniach się kończy. W powszechnej świadomości nowy dom to albo za dużo zachodu albo zbyt wysoka cena. Oferta firmy Domicil-Hausbau, to odpowiedź na te wątpliwości. Firma szybko i solidnie buduje energooszczędne domy w niemieckiej technologii.

Wysokie ceny mieszkań sprawiły, że coraz więcej osób planuje zakup lub budowę domu. Już na pierwszy rzut oka, rynek kupujących nie rozpieszcza.

Poszukiwanie domu na rynku wtórnym jest najczęściej długotrwałe i czasochłonne, a co gorsza rzadko kiedy udaje się znaleźć inwestycję jednocześnie spełniającą ważne oczekiwania co do lokalizacji, rozwiązań architektonicznych oraz cenowych. Dom kupiony na rynku wtórnym jest zawsze wielką niewiadomą, a oferta deweloperów jest dość uboga – to najczęściej szeregowce ściśnięte na małych działkach. Spodziewamy się, że aby cieszyć się wolnostojącym, jednorodzinnym domem na przestronnej działce, będziemy musieli stać się inwestorem, który przejdzie urzędniczą drogę przez mękę, zdobędzie fachową wiedzę na temat budowy domu  a następnie spędzi setki godzin na doglądaniu ekip budowlanych.

Budowa domu nie musi być jednak dla przyszłego właściciela ani czasochłonna ani absorbująca. Domicil-Hausbau jest jedną z niewielu działających na polskim rynku firm oferujących kompleksową budowę domu pod klucz objętych długoletnią gwarancją. Domicil-Hausbau specjalizuje się w budowie domów w technologii niemieckiej, a znaczna liczba zrealizowanych inwestycji i kilkunastoletnie doświadczenie firmy gwarantują klientom wykonanie domu w oparciu o najwyższe standardy. Firma indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego dysponuje zarówno katalogiem funkcjonalnych, przemyślanych i sprawdzonych projektów, jak i pracownią architektoniczną w której powstają projekty „na miarę”. Na uwagę zasługuje również fakt, że do budowy domów firma stosuje  wysokiej klasy materiały budowlane, zapewnia usługi najwyższej jakości i wprowadza  nowoczesne rozwiązania techniczne w postaci takich urządzeń jak pompy ciepła, rekuperacje odzyskiem ciepła oraz kolektory słoneczne. Poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów firma może się poszczycić jednym z najniższych współczynników przenikalności cieplnej (U=0,13W/m2K lub do wyboru U=0,11W/m2K), mającym bezpośrednie przełożenie na koszty eksploatacji domu, co w dobie rosnących cen energii ma ogromne znaczenie dla domowego budżetu.

„Naszym celem jest dostarczenie Klientowi produktu najwyższej jakości, dlatego nie ma mowy o żadnych kompromisach w kwestiach dotyczących jakości i energooszczędności. W końcu dom to często najważniejsza inwestycja w życiu.” – mówi prezes Domicil-Hausbau, Piotr Śmietanko.

Ze względu na kompleksową usługę budowa domu z Domicil-Hausbau jest niemal równie prosta, jak kupno mieszkania u dewelopera. Domy budują sprawdzone i doświadczone ekipy budowlane, a firma prowadzi własny nadzór budowlany. Właściciel domu nie musi ciągle pojawiać się na terenie budowy aby pilnować postępu prac, ponieważ w trakcie podpisywania umowy podany jest gwarantowany termin ich zakończenia. Począwszy od wykonania pełnej dokumentacji i przygotowania terenu do wykończenia domu pod klucz, Domicil-Hausbau realizuje swoje zobowiązania według ustalonego harmonogramu. Na życzenie klienta, firma pomaga w znalezieniu działki, oraz w jego imieniu zajmuje się uzyskaniem pozwolenia na budowę. Na każdym etapie budowy do dyspozycji są profesjonalni doradcy, których celem jest znalezienie najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań.

Stosowana przez Domicil-Hausbau technologia pozwala szybko wybudować solidny dom. Już po 6 miesiącach od momentu rozpoczęcia prac na działce lokatorzy mogą wprowadzać się do swojego nowego domu. Jest to interesująca alternatywa dla tradycyjnej polskiej techniki murowanej, według której wybudowanie domu zgodnie z zachowaniem odpowiednich okresów przejściowych trwa aż 2-3 lata. Technologia niemiecka jest także konkurencyjna dla domów budowanych w technologii kanadyjskiej, które nie mogą pochwalić się podobną  jakością i trwałością.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CORE PR
http://corepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »