Firma » Bankowość

Dominet Bank zmienia zasady udzielania kredytów hipotecznych

Dominet Bank zmienia zasady udzielania kredytów hipotecznych
Zobacz więcej zdjęć »
Dominet Bank SA zmodyfikował ofertę kredytów hipotecznych. Bank zdecydował się podwyższyć minimalną kwotę kredytu z 10 do 30 tys. zł i skrócić maksymalny okres kredytowania z 50 do 40 lat.

Dominet Bank nadal udziela swoim klientom kredytu na 100 proc. wartości nieruchomości i utrzymuje na dotychczasowym poziomie koszt swoich kredytów hipotecznych.

Jego klienci od teraz mogą przystąpić do kredytu z osobą niespokrewnioną lub też niebędącą docelowym właścicielem nieruchomości. Mogą również ubiegać się o skredytowanie prowizji, składki ubezpieczeniowej czy kosztów wyceny nieruchomości. W przypadku kredytów przeznaczonych na remont bądź budowę nieruchomości uproszczeniu uległ sposób wypłaty transz, dzięki czemu jednorazowo można otrzymać wyższą kwotę z kredytu.
Oprócz kredytów przeznaczonych na cele mieszkaniowe (w tym na spłatę kredytu mieszkaniowego udzielonego przez inny bank) Dominet Bank utrzymuje w swojej ofercie również inne produkty zabezpieczane hipoteką: niecelową pożyczkę hipoteczną oraz kredyt konsolidujący kredyt mieszkaniowy oraz pozostałe zobowiązania kredytobiorcy oraz cele konsumpcyjne.

http://kafito.pl/prezentacja/firma/604509,kredyty-dla-zadluzonych-bez-bik-na-splate-komornika-bez-bik-hipoteczne-gotowkowe.html

Jeszcze w ubiegłym roku bank uruchomił centra hipoteczne, które specjalizują się w sprzedaży tych produktów.
- W każdym z centrów nasi doradcy udzielają szczegółowych informacji związanych z kredytem hipotecznym oraz procedurą przyznawania i spłaty zadłużenia. Po ich stronie pozostaje przygotowanie całej dokumentacji kredytowej. Są to tzw. mobilni doradcy, którzy spotykają się z klientem w wybranym przez niego miejscu - mówi Agnieszka Matycz, z-ca Dyrektora w Departamencie Kredytów Mieszkaniowych Dominet Banku SA.  
 
Dominet Bank SA to ogólnopolski bank wchodzący w skład międzynarodowej instytucji finansowej Fortis, oferujący nowoczesne usługi depozytowo-kredytowe dla klientów indywidualnych, m.in. karty kredytowe, kredyty gotówkowe i samochodowe oraz rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. Bank działa na rynku polskim od 17 lat, a jego oferta dostępna jest w sieci ponad 236 placówek bankowych oraz agencyjnych. Więcej informacji: www.dominet.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »