Dom » Wnętrza

Dornbracht Water Dispenser: Uzupełnienie programu produktów

Dornbracht Water Dispenser: Uzupełnienie programu produktów
Zobacz więcej zdjęć »
Na międzynarodowych targach Living Kitchen w Kolonii (18. – 23.01.2011) producent armatur, firma Dornbracht zaprezentowała produkty uzupełniające do przedstawionych po raz pierwszy w zeszłym roku dystrybutorów wody Water Dispenser.
Teraz wygodny system składający się z armatury, filtra wody i zbiornika gorącej wody dostępny jest nie tylko do Tara Ultra i Lot, lecz również w wersji dostosowanej do armatur kuchennych linii Tara Classic, Elio i Meta.02. Po naciśnięciu dźwigni dystrybutor wod natychmiast dostarcza gorącą wodę (93°C). W każdej chwili można szybko i wygodnie przygotować gorące napoje, takie jak kawa i herbata. Można także płukać gorącą wodą butelki dla niemowląt oraz usuwać uporczywe resztki jedzenia z naczyń.

Oprócz wersji funkcjonującej tylko jako źródło gorącej wody (Hot Water Dispenser) produkt ten dostępny jest także jako połączone źródło gorącej i zimnej wody (Hot & Cold Water Dispenser). Dzięki swojej funkcjonalności zaliczany jest do prawdziwych produktów typu „convenience". Także w przypadku tej wersji obsługa jest nadzwyczaj wygodna - dźwignia do tyłu: zimna woda, dźwignia do przodu: ciepła woda.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Styl wzornictwa nowo prezentowanego na targach Living Kitchen dystrybutora wody Water Dispenser stworzono, bazując na trzech seriach o bardzo odmiennej stylistyce form: Dystrybutor Tara Classic Water Dispenser charakteryzuje się tak jak cała seria puryzmem oraz typowym uchwytem dźwigniowym o cylindrycznym kształcie. Wariant Elio odzwierciedla okrągłe i harmonijne kształty tej serii i konsekwentnie przenosi je na Water Dispenser. Meta.02 Water Dispenser to gwarancja zredukowanych do minimum kształtów i objętości. Wąska, cylindryczna dźwignia, jak też cylindryczna forma korpusu baterii wyznaczają estetykę serii Meta.02.

Przedstawiony już podczas targów meblarskich Salone Internazionale del Mobile 2010 w Mediolanie dystrybutor wody Tara Ultra wywodzi się z typowego dla tej serii wąskiego i okrągłego kształtu wylewki. Wariant stworzony w kontekście serii Lot odznacza się rzeźbiarskim charakterem, jest wyrazisty, prostokątny, z ekstremalnie płaską wylewką, dzięki czemu stanowi prawdziwy fenomen na rynku. Dystrybutor Tara Ultra Water Dispenser został niedawno odznaczony w kategorii Kitchen/Appliances nagrodą Good Design Award przyznawaną przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design.

Dystrybutory wody nadają się idealnie do zastosowania w strefie Water Zone Drinking, która w ramach koncepcji Water Zones jest odpowiedzią na potrzebę własnego źródła wody pitnej w kuchni lub w innych pomieszczeniach.

Dystrybutory Hot Water Dispenser i Hot & Cold Water Dispenser dostępne są z wykończeniami powierzchni chrom oraz matowa platyna. Water Dispenser z serii Tara Ultra dostępny jest od stycznia 2011 r, a z serii Lot od marca 2011 r. Dystrybutory serii Tara Classic, Elio i Meta.02 dostępne będą od czerwca 2011 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »