Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Dosluchania.pl - świąteczne prezenty

Dosluchania.pl - świąteczne prezenty
Zobacz więcej zdjęć »
Szukasz ciekawego pomysłu pod choinkę? Gonitwa po sklepach, ciągłe kolejki, brak interesujących prezentów? Odwiedź portal dosluchania.pl z pełną ofertą książek do słuchania.

WYJĄTKOWY POMYSŁ NA ŚWIĘTA: daj swoim najbliższym książki do słuchania – idealne na spacer w zimowy dzień czy do zabrania na nadchodzące ferie!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Szukasz ciekawego pomysłu pod choinkę? Gonitwa po sklepach, ciągłe kolejki, brak interesujących prezentów? Odwiedź portal dosluchania.pl z pełną ofertą książek do słuchania. Wybierz idealny prezent dla swoich najbliższych. Możesz go kupić nie wychodząc z domu!
Wyjątkowo świąteczne propozycje do nabycia na portalu dosluchania.pl:

Bogusław Wołoszański  
Sieć - ostatni bastion SS
Czyta: Bogusław Wołoszański, Ziemowit Pędziwiatr, Krzysztof Kwiatkowski  
Wydawnictwo: Sensacje XX Wieku
              Cena detaliczna: 39.00 PLN

Sieć - kolejny bestseller Bogusława Wołoszańskiego - jest kontynuacją losów bohaterów powieści Twierdza szyfrów tego autora. Wojna się zakończyła. Sojusznicy, którzy odnieśli wielkie zwycięstwo nad hitleryzmem, stają przeciwko sobie. Stalin decyduje się zadać Ameryce cios, który ma zmienić układ sił. Wiadomość o tajnych planach mobilizuje amerykański wywiad. Bohaterowie Twierdzy szyfrów: Jorg, Anna Maria, Czerny, którzy z takim poświęceniem zdobywali jedną z największych tajemnic drugiej wojny światowej, ukrytą w zamku Czocha, muszą podjąć walkę. Wracają na Dolny Śląsk, aby tam spotkać starych wrogów: Sauera, Beera, którzy zdjęli mundury SS, ale służą tej samej idei. Rozpoczyna się walka, w której stawka jest równie wysoka.

Arthur Conan Doyle  
Pies Baskerville
Czyta: Jakub Sender  
Wydawnictwo: Aleksandria
Cena detaliczna: 19.00 PLN

Pies Baskerville`ów to doskonała powieść i klasyka gatunku. Genialny Sherlock Holmes w obliczu niecodziennej zagadki kryminalnej, która okazuje się jedną z najtrudniejszych jego spraw. Niezwykły przeciwnik, tajemnicza zbrodnia, zaskakujące odkrycia, to tylko niektóre z przygód Sherlocka Holmesa i jego przyjaciela doktora Watsona.

Aladyn / Śpiąca królewna
Czyta: Słuchowisko  
Wydawnictwo: Ameet
Cena detaliczna: 26.90 PLN

Przed Tobą dwie niezwykłe opowieści z dalekich stron. Pierwsza opowieść - Aladyn - przeniesie Cię do odległej krainy, gdzie mieszka Dżasmina - córka Sułtana. Władca dla swej pięknej córki poszukuje odpowiedniego męża, ale księżniczka, wbrew woli ojca, zakochuje się w biednym chłopaku o imieniu Aladyn. Młodzieniec nie ma pałacu ani skarbów, ale jest właścicielem Latającego Dywanu i prawdziwie czarodziejskiej lampy, w której mieszka Dżin. Jednak na drodze do szczęścia Dżasminy i Aladyna staje Dżafar - Wielki Wezyr... Czy uda im się pokonać przeciwności losu i żyć szczęśliwie? W drugiej opowieści - Śpiąca Królewna - odwiedzisz królestwo, gdzie na świat przyszła upragniona córka monarchy. Radość rodziców nie trwała jednak długo. Zła czarownica rzuciła czar, który miał sprawić, że dziewczyna umrze w dniu swoich 16 urodzin. Aby uchronić Aurorę, rodzina umieszcza ją w leśnej chatce pod opieką trzech dobrych wróżek. Pewnego dnia będąc na spacerze w lesie, królewna poznaje tajemniczego młodzieńca. Czy wielka miłość Królewny i księcia Filipa zdoła pokonać zły urok? Książeczki z serii "Czytaj i słuchaj", oparte na znanych i lubianych przez dzieci filmach Disneya to idealny prezent pod choinkę. Bajki na płytach CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmów oraz piosenkami, dołączone do każdego tytułu, to zachęta do czytania dla najmłodszych oraz świetna zabawa dla całej rodziny!

Ludwik Jerzy Kern  
Nosorożce w dorożce i inne wiersze
Czyta: Krzysztof Kowalewski  Agnieszka Suchora  
Wydawnictwo: Buka
Cena detaliczna: 38.90 PLN

Jak opisać zawartość płyty pełnej stonóżek, nosorożców, kotów, ptactwa i dziwaków różnej maści? Błahostki z puentą... Zabawa językiem w mistrzowskim wydaniu... Do tego ciepłe głosy Krzysztofa Kowalewskiego i Agnieszki Suchory oraz dźwięki pobudzające wyobraźnię, które sprawiają, że możemy w pełni docenić fantazję, humor, brzmienie, rytm. Między wersami swoich utworów Ludwik Jerzy Kern puszcza do nas oko. Jaka to radość, gdy dzieciństwo upływa do rymu z takimi wierszykami! Jaka to radość, gdy nie rozstajemy się z nimi przez całe życie.

Więcej informacji:
www.dosluchania.pl
Destino Communications Paulina Grabara, p.grabara@destinocommunications.com, kom. 0609 465 666Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DESTINO Communications
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »