Technologie » Internet

ZwalczNude.pl - nowy portal społecznościowy!

ZwalczNude.pl - nowy portal społecznościowy!
Zobacz więcej zdjęć »
Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Właśnie wystartował nowy portal społecznościowy ZwalczNude.pl! Wejdź na ZwalczNude.pl, zarejestruj się i ZWALCZAJ NUDĘ razem z nami!

Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Właśnie wystartował portal społecznościowy ZwalczNude.pl!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Często się nudzisz i nie wiesz jak temu zaradzić? A może masz sprawdzoną receptę na zabicie nudy, którą chciałbyś się podzielić z innymi?

Wejdź na www.ZwalczNude.pl i umieszczaj swoje pomysły, a także czytaj pomysły innych. Zdobywaj również cenne punkty, które później możesz wymieniać na prezenty lub rabaty u Partnerów portalu ZwalczNude.pl.

Lubisz adrenalinę? - skocz ze spadochronem!

Uwielbiasz podróżować? - sprawdź jakie miejsca na Ciebie czekają!

Jesteś romantyczną duszą? - wybierz się na romantyczną kolację we dwoje!

Pomysły podzielone są na atrakcyjne kategorie w taki sposób, żeby łatwo było dodawać i wyszukiwać pomysły na nudę. Obecnie do wyboru jest 12 kategorii głównych, z których każda ma kilka podkategorii. Można przeszukać bazę pomysłów pod kątem mocnych wrażeń, relaksu, sportu lub czegoś, co zainteresuje także nasze dziecko. Jeżeli nie wiesz co zrobić z czasem podczas choroby - portal ZwalczNude.pl pomoże Ci znaleźć rozwiązanie.

Kliknij kategorię HOBBY i wybieraj spośród takich działow jak: Nurkowanie, Teatr, Fotografia czy Taniec. Jeżeli chcemy szukać pomysłów pod względem mocnych wrażeń - wybieramy zakładkę ADRENALINA i określamy czy interesują nas sporty wodne, w powietrzu czy najważniejsza dla nas jest prędkość. Spośród wielu propozycji w tej kategorii, mamy do wyboru np. skoki na Bungee czy jazdę na Quadach.

Pomysły na portalu są naprawdę różne. Znajdziemy tu wszystko. Od polecanych przez użytkowników konkretnych miejsc i pomysłów po Ich ulubione zajęcia w wolnym czasie jak relaksująca przejażdżka samochodem po okolicy. A może spacer z psem połączony z treningiem i zabawą? Każdy ma inny sposób na nudę. Być może czyjeś metody okażą sie idealne także dla Ciebie.

ZwalczNude.pl jest portalem społecznościowym dlatego też możliwe jest łączenie się w grupy, które lubią podobnie walczyć z nudą. Można tworzyć grupy prywatne i publiczne, tworzyć w nich forum i podgrupy. Nie posiadasz jeszcze konta? Wejdź na ZwalczNude.pl, zarejestruj się i ZWALCZAJ NUDĘ razem z nami!

ZwalczNude.pl to portal społecznościowy dla osób, które nie lubią się nudzić, ale znajdziesz tu także sposoby na podwojenie czasu kiedy masz wrażenie, że w Twoim życiu nie ma miejsca na rozrywkę. Metodą na tzw. "Double Your Time" są na przykład książki do słuchania. Wraz z portalem ZwalczNude.pl oraz portalem Dosluchania.pl rozsłuchaj się w literaturze.

Spędzasz godziny w samochodzie w korkach?

Nuży Cię ciągłe pranie, prasowanie i sprzątanie?

Marzysz o dobrej książce tylko brak Ci czasu?

SŁUCHAJ KSIĄŻEK wykonując codzienne czynności! -Zyskasz dwa razy więcej czasu dla siebie i twojej rodziny. Na portalu dosluchania.pl każdy znajdzie coś dla siebie: możemy wsłuchać się w świat kryminału, odkryć świat przyszłości czy znaleźć poradę jak przejść w fazę relaksu. Brak czasu, duże tempo naszego życia spowodowało, że wbrew naszej woli coraz mniej czytamy. Okazuje się jednak, że każdego dnia możemy znaleźć czas na książkę - gdyby wziąć słuchanie a nie czytanie - bo słuchać można w autobusie i samochodzie, podczas codziennych czynności takich jak prasowanie czy zmywanie, ale także idąc z psem na spacer czy z dzieckiem na plac zabaw. Biegasz? Czemu w tym czasie nie posłuchać dobrej książki. Miejsc i czasu na słuchanie książek jest naprawdę bardzo wiele - zależy to tylko od naszej fantazji.

Zapraszamy na portal ZwalczNude.pl. Z każdym dniem przybywa coraz więcej ciekawych pomysłów na zwalczanie nudy i spędzania wolnego czasu. Stwórz konto na portalu i podziel się z innymi swoimi pomysłami.

Więcej informacji:
Destino Communications
Paulina Grabara
p.grabara@destinocommunications.com
Grzegorz Filipczak
g.filipczak@destinocommunications.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DESTINO Communications
http://

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »