Technologie » Komputery

Doxis4 pierwszym na świecie systemem ECM z certyfikatem SAP S/4HANA

Stworzony przez SER Group system do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie – Doxis4 jako pierwszy na świecie zdobył certyfikat SAP S/4HANA, określający zgodność z interfejsami ArchiveLink i ILM. To wieloletnia gwarancja bezpieczeństwa dla firm, które planują wprowadzić nowe wersje SAP S/4HANA.

Mogą dzięki nim bezpiecznie przechowywać swoje dokumenty i dane SAP w archiwum Doxis4.

Po przejściu na system SAP S/4HANA, użytkownicy Doxis4 mogą nadal używać dotychczasowych rozwiązań do zarządzania archiwami. Interfejsy oprogramowania Doxis4 iECM po raz kolejny pozytywnie przeszły wymagające testy SAP S/4HANA i SAP NetWeaver. Korzystając z certyfikowanych interfejsów Doxis4 HTTPContentServer (HCS) do archiwizowania za pomocą AchiveLink oraz Doxis4 WebDAV Connector do systemu ILM (Information Lifecycle Management), klienci SER mogą bezpiecznie przechowywać dokumenty i dane SAP (np. wykazy, zamówienia czy faktury) w sposób umożliwiający ich sprawdzenie i weryfikację. Co więcej, mogą także zarządzać okresem przechowywania dokumentów i dzięki temu spełnić wymagania stawiane przez prawo.

Zawsze bardzo szybko zapewniamy wsparcie dla najnowszych rozwiązań SAP. Jeżeli twierdzisz, że wspierasz SAP S/4HANA, musisz to udowodnić. Nam udało się to zrobić kolejny raz. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo w długiej perspektywie – mówi Marcin Somla, dyrektor SER Group w Polsce.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/ecm/doxis4_pierwszym_na_swiecie_systemem_ecm_z_certyfikatem_sap_s_4hana.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »