Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Drewniane zabawki zawsze niezawodne

Drewniane zabawki zawsze niezawodne
Zobacz więcej zdjęć »
Od dłuższego czasu zauważyć można wzrost popularności zabawek wykonanych z drewna. Wpływ na to ma zapewne panująca moda na wszystko, co jest Eko i nie zagraża środowisku. Czy to jedyna przyczyna wzrostu popularności tego typu zabawek?

Nie od dziś wiadomo, że drewniane zabawki są o wiele bardziej trwalsze niż ich plastikowe odpowiedniki. Do tego są kolorowe, bezpiecznie i solidnie wykonane. Nie bez znaczenia jest również fakt, że konsumenci w dzisiejszych czasach stają się coraz bardziej świadomi. Młodzi rodzice kupując zabawkę dla swoich pociech szczególną uwagę zwracają na to, jaki będzie miała ona wpływ na rozwój dziecka.

Drewniane zabawki a rozwój dziecka

Najważniejszą cechą drewnianych zabawek jest to, że nie narzucają one dziecku konkretnej drogi, jaką powinno podążać podczas zabawy. Ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia maluszka.  Podczas zabawy nasza pociecha może dowolnie składać, układać i łączyć drewniane elementy. Rodzice pokochają drewniane zabawki za ich prostotę i funkcjonalność, a maluchy za niezależność, jaką im dają.

Drewniany pociąg z wagonami Imaginarium

Ozdobiony ciekawymi kolorami i wzorami pociąg wyposażony jest w ruchome koła i wieżyczki na klocki. Dzięki temu, że każdy segment można łatwo odczepić, czy też przyłączyć z powrotem mały maszynista ma do wyboru różne warianty zabawy.

Zestaw Drewnianych Klocków

Wspaniała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. Doskonale rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną oraz działa stymulująco na wszystkie zmysły. Dzięki uniwersalności kloców dziecko może codziennie tworzyć nowe konstrukcje, które sobie tylko wymarzy. W skład wchodzi 75 elementów (37 w naturalnym kolorze drewna i 38 pomalowanych w różnych barwach) o sześciu różnych kształtach.

Drewniane zabawki od zawsze były uwielbiane przez dzieci - warto zafundować maluchowi chwile frajdy!

Zaprezentowane powyżej produkty są dostępne w sklepach Toys"R"Us.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fenrill

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »