Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Drobiny Czasu w Centrum Janki

W nadchodzący weekendy w Centrum Janki odbędzie się jarmark regionalny, na którym dostępne będą wyroby artystyczne – ceramika i zegarki w stylu vintage oraz produkty spożywcze pochodzące z różnych regionów Polski.
W weekend od 17 do 19 lutego 2012 r. w Centrum Janki można będzie zobaczyć unikalne zegarki - wisiory w stylu vintage zwane Drobinami Czasu. Każdy z zegarków cechuje się niepowtarzalnym wzornictwem. Ich niekonwencjonalna i elegancka forma wzorowana jest na oryginalnych modelach pochodzących ze Szwajcarii, Francji, Irlandii, a nawet Japonii. Kolekcja Drobiny Czasu zawiera obecnie około 80 modeli zegarków dla Pań i dla Panów. Podczas jarmarku prezentowane będą również wyroby ceramiczne wykonane ręcznie przez artystów regionalnych takie, jak naczynia stołowe, misy, świeczniki, czy też biżuteria.

Oprócz wyrobów artystycznych w Jankach można będzie kupić także przysmaki pochodzące z Mazowsza, Małopolski, Podlasia i Warmii. Wśród nich znajdą się: pieczywo, sery, wędliny, miody, soki owocowe, domowe pierogi, ogórki kiszone, smalec i wyroby cukiernicze.

Jarmark będzie czynny w piątek i sobotę od godz. 9.00 do 21.00, a w niedzielę od godz. 9.00 do 20.00.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.

Kontakt dla prasy:
Joanna Dziewicka
Marketing Manager, Apsys Polska Sp. z o.o.
tel. (22) 701 92 71, e-mail: jdziewicka@apsysgroup.pl

Joanna Stankiewicz, tel.
Effective Public Relations
(22) 822 07 52, e-mail: jstankiewicz@effectivepr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »