Dom » Budownictwo

Drugi etap inwestycji Osiedle Mieszczańskie II rozpoczęty

Firma Atal rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji we Wrocławiu. Osiedle Mieszczańskie II składać się będzie z 245 mieszkań, rozmieszczonych w dwóch budynkach.

Usytuowany w ścisłym centrum miasta kompleks oferować będzie lokale jedno, lub dwupokojowe. Przewidywany termin oddania inwestycji to maj 2012.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Charakteryzująca się oryginalną, stylową architekturą oraz kolorystyką inwestycja, wyróżniać się będzie atrakcyjną fasadą budynków oraz wysokim standardem wykonania. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja – osiedle powstanie w okolicy Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie, w odległości 5 minut samochodem od wrocławskiego rynku.

W ramach inwestycji powstaną lokale o powierzchni w przedziale od 30 do 60 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przypisane będzie miejsce w podziemnym garażu, a do dyspozycji Klientów oddane zostaną specjalne, cichobieżne windy. Osiedle będzie także w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja zlokalizowana będzie w dzielnicy Krzyki, przy ul. Hubskiej. W pobliżu budynków znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w odległości ok. 10 minut drogi spacerem umiejscowione są dworce PKP i PKS. Zmotoryzowani będą mieli możliwość wygodnego wyjazdu poza granice miasta, dzięki łatwemu dojazdowi do trasy A4.

Biorąc pod uwagę sukces, jaki udało nam się osiągnąć przy sprzedaży I etapu inwestycji, postanowiliśmy umożliwić szerszej grupie Klientów możliwość zamieszkania na tym osiedlu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Dla wygody i komfortu mieszkańców postanowiliśmy zapewnić ochronę i całodobowy monitoring - mówi Mateusz Juroszek, PR Manager Atal S.A.

Więcej informacji na temat inwestycji Osiedle Mieszczańskie II można uzyskać na stronie internetowej: www.atal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »