Dom » Budownictwo

Drugi etap inwestycji Osiedle Mieszczańskie II rozpoczęty

Firma Atal rozpoczęła budowę drugiego etapu inwestycji we Wrocławiu. Osiedle Mieszczańskie II składać się będzie z 245 mieszkań, rozmieszczonych w dwóch budynkach.

Usytuowany w ścisłym centrum miasta kompleks oferować będzie lokale jedno, lub dwupokojowe. Przewidywany termin oddania inwestycji to maj 2012.

Charakteryzująca się oryginalną, stylową architekturą oraz kolorystyką inwestycja, wyróżniać się będzie atrakcyjną fasadą budynków oraz wysokim standardem wykonania. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja – osiedle powstanie w okolicy Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie, w odległości 5 minut samochodem od wrocławskiego rynku.

W ramach inwestycji powstaną lokale o powierzchni w przedziale od 30 do 60 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przypisane będzie miejsce w podziemnym garażu, a do dyspozycji Klientów oddane zostaną specjalne, cichobieżne windy. Osiedle będzie także w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja zlokalizowana będzie w dzielnicy Krzyki, przy ul. Hubskiej. W pobliżu budynków znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w odległości ok. 10 minut drogi spacerem umiejscowione są dworce PKP i PKS. Zmotoryzowani będą mieli możliwość wygodnego wyjazdu poza granice miasta, dzięki łatwemu dojazdowi do trasy A4.

Biorąc pod uwagę sukces, jaki udało nam się osiągnąć przy sprzedaży I etapu inwestycji, postanowiliśmy umożliwić szerszej grupie Klientów możliwość zamieszkania na tym osiedlu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Dla wygody i komfortu mieszkańców postanowiliśmy zapewnić ochronę i całodobowy monitoring - mówi Mateusz Juroszek, PR Manager Atal S.A.

Więcej informacji na temat inwestycji Osiedle Mieszczańskie II można uzyskać na stronie internetowej: www.atal.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »