Firma » Biznes

Drugi market Media Markt w Gdańsku

Drugi market Media Markt w Gdańsku
Zobacz więcej zdjęć »
Już za dwa dni zostanie otwarty kolejny sklep sieci Media Markt w Gdańsku. Na miłośników elektroniki użytkowej czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy markowych produktów w niskich cenach.

W sobotę, 25 września, o godz. 7.00 zostanie otwarty 2 już w Gdańsku sklep Media Markt, zlokalizowany w Galerii Matarnia. Będzie to już 43 w Polsce market tej sieci.

Na powierzchni ponad 4000 m² klienci znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód w sprzęt z obszaru elektroniki użytkowej.

Jaki będzie Media Markt w gdańskiej Galerii Matarnia?

  • Powierzchnia sklepu: ponad 4 tys. m²;
  • Liczba zatrudnionych: 90 osób + 20 osób z firm zewnętrznych;
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota: 9.00 - 21.00, niedziela: 10.00-20.

Nowy sklep oferuje klientom szeroki wybór towarów z zakresu elektroniki użytkowej.
Pod jednym dachem dostępne jest kilkadziesiąt tysięcy artykułów pogrupowanych w działy tematyczne: TV, Hi-Fi, sprzęt AGD, Muzyka i Film, Komputery/Akcesoria komputerowe, Software, Telekom, Foto, Akcesoria oraz własne laboratorium fotograficzne.

Elektronika użytkowa oferowana w Media Markt Gdańsk II to produkty znanych światowych koncernów, a także rodzimych producentów. Można tu kupić towary zarówno bardzo tanie, jak i ekskluzywne nowinki techniczne. Każdy klient znajdzie odpowiedni towar, szczególnie, że w doborze sprzętu pomoże fachowy personel. Pracownicy sklepu przeszli gruntowne szkolenia produktowe tak, aby jak najlepiej doradzać kupującym.

Na klientów Media Markt czekają nie tylko produkty elektroniki użytkowej, ale także szerokie usługi dodatkowe. Sklep oferuje szereg usług ułatwiających zakupy, jak np. przedłużona gwarancja, sprzedaż kredytowa, serwis dostawczy, zwrot zużytych urządzeń, czy montaż sprzętu w domu klienta.

Otwarcie nowego sklepu Media Markt stanowi zwykle największe wydarzenie handlowe w mieście i regionie, przez co przyciąga tysiące klientów. Wszystko za sprawą najniższych cen, szerokiego asortymentu i wyrazistej reklamy.

Specjalna oferta otwarciowa Media Markt Gdańsk II (wybrane produkty):

Telewizor Samsung LCD 32" za 1199,-zł;
Notebook Toschiba 15,6" za 1599,-zł;
Pralka Amica , 1000 obr. za 699,-zł;
Konsola Xbox 360 za 599,-zł.

Sieć Media Markt jest obecna w 14 krajach Europy. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co niewątpliwie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem branży w Polsce - posiada 43 markety (łącznie z Media Markt Gdańsk II) w 35 miastach i zatrudnia prawie 3800 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »