Firma » Reklama

Drukservice.pl - pierwszy sklep internetowy z materiałami poligraficznymi

Drukservice.pl - pierwszy sklep internetowy z materiałami poligraficznymi
Zobacz więcej zdjęć »
Drukservice.pl to pierwszy w Polsce i Europie, a być może nawet na świecie, internetowy sklep kompleksowego zaopatrzenia profesjonalistów z branży poligraficznej. Znajdziesz tam ponad 3800 pozycji asortymentowych przydatnych w codziennej pracy każdego drukarza.

Drukservice uruchomił na swoich stronach internetowych pierwszy w Polsce i Europie, a może nawet na świecie internetowy sklep oferujący kompleksowe zaopatrzenie profesjonalistom z branży poligraficznej i firm związanych z działalnością reklamową. Prace koncepcyjno-projektowe trwały prawie rok, a ich efekt jest oceniany poprzez codzienne odwiedziny od 3-6 tys. klientów. Można w nim znaleźć niemal wszystko do druku offsetowego oraz przygotowalni, agencji reklamowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu
Ponad 3800 artykułów uszeregowano według następujących kategorii:

  • Systemy CtP firmy AGFA, której DRUKSERVICE jest autoryzowanym dystrybutorem
  • Materiały poligraficzne, podzielone na 3 działy:
  • PRE-PRESS: akcesoria montażowe, filmy, folie montażowe, płyty offsetowe, płyty lakierujące, chemia do przygotowalni.
  • PRESS-ROOM: alkohol izopropylowy, chemia do druku, czyściwa, farby drukarskie, lakiery dyspersyjne i UV, naciągi dzianinowe, obciągi gumowe, papier kalibrowany, podkłady foliowe, zmywacze.
  • POST-PRESS: drut zszywkowy, kontrbigi, noże do krajarek, szpalty, taśmy perforujące i bigujące, taśmy pod wykrojniki, wiertła do papieru.
  • Części maszyn i akcesoria: blachy na cylindry, folie kałamarzowe i akcesoria cpc, filtry recyrkulacyjne, noże farbowe, numeratory, rakle komorowe, rakle do myjek, rolki transportowe, separatory arkuszy, Siatki Super Blue i inne systemy przeciw brudzeniu arkuszy, ssawki gumowe, wałki gumowe i szczotkowe.
  • Przyrządy pomiarowe: densytometry, mierniki do wody, grubościomierze, twardościomierze, higrometry i inne
  • Akcesoria kontrolne: lupy, wzorniki, kolorów, indykatory pH, indykatory twardości wody, indykatory temperatury.
  • Akcesoria pozostałe - niezbędne w każdej drukarni a gdzie indziej nie ujęte.
Dzięki łatwo rozwijającemu się menu przeszukiwanie katalogów nie stwarza kłopotu i to bez konieczności przeładowywania stron za każdym razem. Szukając konkretnego produktu, można też iść "na skróty" korzystając z wewnętrznej wyszukiwarki.
Poszczególne produkty i kategorie asortymentowe są dokładnie opisane oraz bogato ilustrowane zdjęciami, a tam gdzie to konieczne, także szkicami z wymiarami. Miniaturowe obrazy produktów można powiększać poprzez kliknięcie aby lepiej dostrzec szczegóły i wymiary. Do wielu opisów dołączone są broszury, instrukcje, informacje techniczne i karty charakterystyki.
Dostęp do cen i składania zamówień mają tylko klienci zalogowani Najpierw jednak, przed pierwszym logowaniem należy wypełnić formularz rejestracyjny i poczekać na pozytywną weryfikację administratora sklepu. Wszystko to po, to aby uniknąć przypadkowych jednorazowych klientów, nie związanych zawodowo z reklamą i poligrafią.
Sklep z założenia jest skierowany do profesjonalistów z branży poligraficznej, którzy być może odnajdą tu odpowiedzi na problemy z jakimi stykają się w swojej codziennej pracy. Zespół obsługi sklepu liczy na sugestie i zapytania ze strony klientów.
Jak mówią: "chcielibyśmy, aby sklep się rozwijał i systematycznie rozszerzał ofertę wraz z oczekiwaniami odbiorców, chcemy także aby stał się platformą wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy profesjonalistami". Warto tam zajrzeć a właściwie zaglądać - do czego zachęcamy. Zapraszamy do zarejestrowania Twojej firmy na www.drukservice.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Materiały i Maszyny Poligraficzne
http://www.drukservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »