Społeczeństwo » Społeczeństwo

Drużyna Roca Polska wygrała Puchar Polski

Drużyna Roca Polska wygrała Puchar Polski
Zobacz więcej zdjęć »
Żeglarska załoga 77 Racing sponsorowana przez firmę Roca zdobyła zwycięstwo podczas Pucharu Polski w klasie MICRO w Gdańsku. Team Piotra Tarnackiego zajął pierwsze miejsce wygrywając wszystkie 6 wyścigów regat Orvaldi NordCUP.

Orvaldi Nord CUP to integrujące żeglarzy wydarzenie, łączące w sobie niezapomnianą atmosferę i wysoki poziom sportowych rozgrywek. Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. W tym roku, przed startem jubileuszowej 10. edycji konkursu zarejestrowanych zostało ponad 600 żeglarzy na ponad 300 jachtach. Drużyna Roca Polska zdeklasowała swoich rywali wygrywając wszystkie wyścigi o Puchar Polski w klasie MICRO.

Polski czempionat w klasie Micro to dla nas duża radość, szczególnie, że dwa ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem wytężonej pracy na wodzie oraz przy sprzęcie. Cieszymy się z osiągnięcia, ponieważ tego typu nagrody są dla nas motywacją do walki o kolejne medale - podsumował kapitan załogi, Piotr Tarnacki, odbierając nagrodę Pucharu Polski.

Triumf 77 Racing Team na wodach Zatoki Gdańskiej zapowiada dobrą passę drużyny, która już w połowie sierpnia powalczy o Mistrzostwo Świata w Breście. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, Piotr Tarnacki, Rafał Becker, Marcin Celmerowski po regatach NordCup odbyli trzy sesje treningowe w warunkach morskich z jednym z najlepszych trenerów, a dodatkowo wyruszyli do Drawska na kolejne regaty Pucharu Polski, które traktują jako sprawdzian przez zawodami we Francji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AgencjaS4

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »