Gospodarka » Bezpieczeństwo

Drzwi na zamek elektroniczny

Drzwi na zamek elektroniczny
Zobacz więcej zdjęć »
Drzwi wejściowe muszą ładnie wyglądać ale i spełniać również ważną jak i nie ważniejszą cechę jaką jest bezpieczeństwo. Coraz więcej instytucji, a nawet pojedynczych domów zaczyna korzystać z drzwi wyposażone w zamki elektroniczne.

W obecnych czasach normalnym jest dążenie za wszelką cenę do poprawy jakości bezpieczeństwa. Poprzez to zaczęto produkować popularne dzisiaj drzwi antywłamaniowe.   Przyszły takie czasy, że wszystko musi zostać potwierdzone atestem. Tak jest i w tym wypadku. Pozwala to wyzwolić się z ofert nie odpowiadającym wymaganiom, które powinny spełniać drzwi antywłamaniowe.

Jednym z podstawowych rodzajów zamków elektronicznych są zamki szyfrowe. Ich działanie opiera się na wprowadzaniu cyfrowego kodu, dzięki któremu możliwe jest błyskawiczne otwarcie drzwi. Zamki szyfrowe stanowią pewnego rodzaju system, który współgra z cyfrową kartą i kluczem elektronicznym. Owy klucz zbliża się do ekranu i realizuje się zadane działanie. System posiadający jeden kod nie oznacza, że możemy go wykorzystać tylko do jednych drzwi. Możliwe jest rozwinięcie jego funkcjonowania do kilku drzwi. Zamki szyfrowe co jest wielkim udogodnieniem mogą być sterowane także za pomocą pilota.

Jeśli chodzi o koszty zamków szyfrowych to nie są one duże biorąc pod uwagę inne rozwiązania elektroniczne. Ich ceny wahają się w granicach dwustu pięćdziesięciu złotych.

 zamki szyfrowe - http://abbgenway.pl/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Genway - systemy zabezpieczeń
http://genway.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »