Motoryzacja » Samochody

Duncan Forrester mianowany wiceprezesem Polestar oraz szefem PR i komunikacji

Duncan Forrester mianowany wiceprezesem Polestar oraz szefem PR i komunikacji
Zobacz więcej zdjęć »
Polestar, sportowa marka należąca do Volvo Car Group mianowała Duncana Forrestera na stanowisko wiceprezesa i szefa PR i komunikacji.


CEO Polestar Nick Connor, potwierdził, że od 27 lutego Duncan Forrester dołączy do zespołu Polestar. Duncan Forrester przechodzi do Polestara z McLaren Automotive, wcześniej pracował już dla Volvo Car Group, na stanowisku Vice President, Product and Brand Communication.

Po informacji o jego przyjściu do Polestar, Nick Connor powiedział – jestem zachwycony możliwością pracy z Duncanem i jego powrotem do Volvo Car Group. Jego doświadczenie jakie zdobył wcześniej w Volvo i w McLarennie pozwoli mu na profesjonalne spojrzenie na markę Polestar i pozytywnie wpłynie na dynamicznie rozwijającą się część Volvo Car Group. W najbliższych miesiącach i latach marka Polestar zaprezentuje dużo nowości a komunikacja z mediami i influencerami będzie w tym rozwoju miała kluczowe znaczenie dla przyszłości firmy.

Kiedy Duncan Forrester poprzednio pracował dla Volvo Cars, był mocno zaangażowany w markę Polestar, zasiadał w zarządzie Volvo Polestar Motorsport. Jestem bardzo szczęśliwy dołączając do zespołu Polestrar w tak intensywnym czasie dla firmy. Polestar ma dużą tradycję w sportach motorowych, które są poligonem doświadczalnym dla rozwoju samochodów drogowych. Od prototypowego Volvo C30 Polestar Concept aż do obecnie produkowanych S60 i V60 Polestar firma udowodniła, że tworzy wyjątkowe samochody. A to dopiero początek tego co nas czeka. Z niecierpliwością czekam na nowy rozdział w historii firmy, który rozpocznie się w niedalekiej przyszłości – powiedział Duncan Forrester.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »