Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Firma » Biznes

Dwie nagrody dla marki Tikkurila

Dwie nagrody dla marki Tikkurila
Zobacz więcej zdjęć »
W tegorocznej edycji rankingu Budowlana Marka Roku, Tikkurila zdobyła tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii „Farby dekoracyjne wewnętrzne” oraz wyróżnienie, jako Marka Przyjazna Fachowcom.

Ranking Budowlana Marka Roku - jedno z największych i najważniejszych badań tego typu w Polsce - wskazuje pozycję marek w opinii fachowców. Tegoroczna edycja jest już jego XI odsłoną. Klasyfikacja tworzona jest w oparciu o niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Najlepsze marki wskazywane są spontanicznie przez wykonawców w drodze telefonicznych wywiadów CATI pod kątem trzech kryteriów: marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; marki, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji; produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. 

Na podstawie najnowszego badania, marka Tikkurila została uhonorowana tytułem Marki Przyjaznej Fachowcom oraz Brązowej Budowlanej Marki Roku w kategorii „Farby dekoracyjne". Ofertę Tikkurila wyróżnia niezwykle szeroki wachlarz proponowanych produktów do różnych zastosowań oraz dbałość o ich najwyższą jakość, czego wyrazem są między innymi ekologiczne receptury oraz doskonałe parametry użytkowe.

Uznanie, jakim nasze farby cieszą się w oczach fachowców - korzystających na co dzień z oferty wielu producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych - jest dla nas szczególnie ważne - mówi Karina Zawadzka, Brand Manager marki Tikkurila. - Kolejne już nagrody w rankingu Budowlana Marka Roku są potwierdzeniem stałej silnej pozycji Tikkurila wśród wykonawców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »