Dom » Wnętrza

Dwufunkcyjne wanny KALDEWEI – kompromis w łazience

Dwufunkcyjne wanny KALDEWEI – kompromis w łazience
Zobacz więcej zdjęć »
Wanna i prysznic spełniają dzisiaj całkowicie odmienne funkcje kąpielowe. W idealnej łazience jest więc miejsce dla obu tych urządzeń. Co zrobić jednak, kiedy jest ona na to za mała? Wtedy możemy sięgnąć po specjalne rozwiązanie firmy KALDEWEI.

Badania preferencji kąpielowych wykonane przez firmę KALDEWEI wykazały, że współcześni użytkownicy łazienek mają całkowicie odmienne oczekiwania wobec wanny i prysznica.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wanna jest kojarzona z długą, wieczorną, relaksującą kąpielą, natomiast prysznic ma służyć do szybkiej, porannej toalety, która nie zajmuje zbyt wiele czasu. We współczesnych pokojach kąpielowych powinno więc znaleźć się miejsce dla obu tych urządzeń. Co zrobić jednak, kiedy nasza łazienka jest na to za mała? Jest na to sposób – specjalne wanny dwufunkcyjne.

Są to wanny o specjalnie wyprofilowanym kształcie. Taka wanna ma z jednej strony wygodnie oparcie na plecy i świetnie nadaje się do kąpieli. Równocześnie jest też przygotowana do wypełniania funkcji brodzika przez to, że po stronie odpływu ma proste ściany i maksymalnie płaskie dno. Po zamontowaniu parawanu możemy więc ją wykorzystać rano jako prysznic, zaś wieczorem zanurzyć się w wygodnej, relaksującej kąpieli.

Firma KALDEWEI ma w swojej ofercie całą gamę takich urządzeń. Należą one zarówno do purystycznej linii stylistycznej Avantgarde, jak np. wanna Bassino, jak i do eleganckiej linii Ambiente. Poszczególne modele wanien z tej drugiej oferty oznaczone są specjalną nazwą Kaldewei Set (do tego asortymentu należą wanny Vaio, Dyna i Novola).

Wanny dwufunkcyjne marki KALDEWEI można zamawiać w wielu wymiarach oraz ze specjalnymi wariantami powierzchni. Powierzchnia uszlachetniona pozwala na łatwe i tanie utrzymanie urządzeń łazienkowych w czystości. Powierzchnia przeciwpoślizgowa podnosi bezpieczeństwo przebywania w łazience. Wszystkie dwufunkcyjne wanny marki KALDEWEI wykonane są ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma Kaldewei udziela na wszystkie swoje produkty 30 letniej gwarancji.

Więcej o produktach firmy KALDEWEI na stronie:

www.kaldewei.com/plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klaxon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »