Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Dynia w roli głównej! Kolejne atrakcje dla dzieci w Porcie Łódź.

Jesienny labirynt, poszukiwanie zabawek i słodyczy oraz …nietoperze! Takie atrakcje Port Łódź przygotował na ostatni piątek października w ramach comiesięcznej akcji „Dzień Dziecka przez cały rok”. Natomiast już w najbliższy poniedziałek w Atrium pojawi się dyniowa farma!

Ostatni tydzień października upłynie w Porcie Łódź pod znakiem dyni, która od lat jest symbolem jesieni oraz Halloween. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) już od poniedziałku (25 października) na Klientów czekać będzie niezwykła dekoracja - dyniowa farma. To właśnie tu przez cały tydzień będzie można poczuć klimat jesieni i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. A już w piątek (29 października) Port Łódź zaprasza najmłodszych na wielką dyniową zabawę! Co będzie się działo?

 

Dyniowy ogród z jesiennym labiryntem, który pojawi się w Atrium skrywać będzie wiele tajemnic i skarbów! Wszystkie dzieci będą mogły wyruszyć na wielkie poszukiwanie ukrytych w labiryncie zabawek oraz słodkości. Dodatkowo dzięki kolorowym maskom maluchy będą mogły zamienić się w przyjazne nietoperze czy uśmiechnięte dynie, które tego dnia opanują cały Port Łódź! Wszystkie przygotowane atrakcje będą bezpłatne. W najbliższy piątek do dyniowej zabawy przyłączają się również najemcy Centrum, którzy na asortyment dziecięcy przygotowali liczne promocje i rabaty. Warto tego dnia odwiedzić m. in. sklepy Go Sport, KappAhl oraz Deichmann, w których asortyment dla dzieci będzie 20 proc. tańszy (Deichmann- na nieprzecenione buty dziecięce z kartą Deichmann Plus). Rabat w wysokości 30 proc. na cały asortyment zaoferuje sklep Coccodrillo, natomiast restauracje i kawiarnie przygotowały specjalne ceny na dania dziecięce oraz desery – na przykład Costa Coffee zaprasza na pyszne rurki z bitą śmietaną. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »