Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Dystrybutory Waterlogic firmy Ideal Group w Szpitalu Bielańskim

Dystrybutory Waterlogic firmy Ideal Group w Szpitalu Bielańskim
Zobacz więcej zdjęć »
Białostocka firma venedingowa Ideal Group wygrała kolejny przetarg na dostawę dystrubutorów filtrujących wodę zdatną do picia. Kilkanaście urządzeń firmy stanęło w warszawskim szpitalu na Bielanach.

 - To pierwsza w Polsce tak duża instalacja automatów z wodą w tej branży  - mówi Paweł Makowiecki, dyrektor ds. rozwoju w Ideal Group. - Do tej pory w szpitalach nie ustawiano tych maszyn na taką skalę.

Dystrybutory służą zarówno potrzebom personelu, jak i pacjentów
oraz osób odwiedzających. Woda jest bezpłatna, a koszt eksploatacji dystrybutora jest stały, niezależnie od ilości spożytej wody.

- Nasze automaty doskonale sprawdzają się w szpitalach i gabinetach lekarskich, poczekalniach i recepcjach – wszędzie tam, gdzie natychmiastowy dostęp do świeżo oczyszczonej wody jest kwestią zdrowia, wygody i komfortu użytkowników – mówi Andrzej Nartowicz, członek zarządu Ideal Group.

 

Firma oferuje urządzenia do uzdatniania wody w tak zwanym systemie bezbutlowym „Point-of-Use” za pośrednictwem swojej marki Ideal Water (www.idealwater.pl). Od 2010 r. Ideal Water jest autoryzowanym dystrybutorem lidera rynku automatów filtrujących wodę - Waterlogic w Polsce.

W warszawskim szpitalu automaty Ideal Water podłączone zostały do miejskiej j sieci wodociągowej i pobierają wodę już spełniającą rygorystyczne wymogi jakościowe.

-  Jednak, by woda była maksymalnie oczyszczona przed samym podaniem i spełniała też wymogi sanitarne, w dystrybutorach z technologią Waterlogic przechodzi przez wielostopniowy system filtracji - dodaje Paweł Makowiecki. -Filtry usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne i biologiczne, w tym chlor, metale ciężkie, glony, bakterie i wirusy – bez użycia środków chemicznych –pozostawiając niezbędne minerały. Woda nie jest wysterylizowana, posiada wszystkie właściwości korzystne dla ludzkiego zdrowia, a przy tym bardzo smaczna.

Umowa ze Szpitalem Bielańskim to kolejny w ostatnim czasie kontrakt Ideal Group na masową dzierżawę dystrybutorów – na podstawie poprzedniego białostocka firma wyposażyła w automaty z wodą kilkadziesiąt radomskich szkół.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Masz-Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »